![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 15-06-2026 Niestety... z jakiegoś powodu kariera e Bayernie czy Reprezentacji (przeszedl wszystkie szczeble młodzieżowe] się nie rozwinęła. Ma żonę Polkę i bliżej od nas do Niemiec niżeli z Sansursporu. Zobaczymy... charakterem i sposobem gry Pener, typowa szóstka choć dla mnie w kolejności po Zelizko i Svetlinie RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 15-06-2026 Why not both (Dorsz i Svetlin) możnaby powiedzieć. Ale na bym w tego Svetlina poszedł. Ale Dorsch też wygląda solidnie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 15-06-2026 (15-06-2026, 18:24)Róża napisał(a): Dorsch podobno oliwa . Chodzą takie słuchy. (15-06-2026, 19:09)Kefas9494 napisał(a): Why not both (Dorsz i Svetlin) możnaby powiedzieć. Ale na bym w tego Svetlina poszedł. Ale Dorsch też wygląda solidnie. Nie żartujmy, mielibyśmy 3 defensywnych, wg Rutka - jeszcze ze 2 transfery i problemy na prawym skrzydle, stoperze, lewej obronie. (15-06-2026, 17:30)strzelisty jupiter napisał(a): Sezon 2025/26 - 10 dni chorobowego Oj, przekonałeś. Tym bardziej martwi ta wizyta z rodziną, bo to zwykle oznacza finalizowanie tematu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 15-06-2026 Sezon 2025/26 - 1 mecz chorobowego. Sezon 2024/25 - 8 meczów przerwy Sezon 2023/24 - 7 meczów przerwy Sezon 2022/23 - 23 mecze przerwy Sezon 2021/22 - 4 mecze przerwy. Podawanie opuszczonych dni jest trochę z dupy skoro liczy mu się 50 dni od 16 maja do 4 lipca kiedy sezon w Bundeslidze skończył się 14 lipca a zaczął 6 sierpnia. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 15-06-2026 Nie wiem ale nie czuję tego transferu. No ale i tak zrobią to co zrobią. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 15-06-2026 Ten transfer da się obronić (powtórzę- z pojawiających się opcji to Zelizko numer jeden a Svetlin numer dwa) - Zawodnik na już, z Bundesligi, doświadczony, idealnie pasujący do profilu naszej szóstki, dostępny od początku przygitowań czyli skrojony pod realną walkę o LM. Co do przyszłości na tej pozycji to mamy Dudka więc przyjście Dorscha pozwala grać dwójką Murawski Dorsch a Ssmmy na wypożyczenie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 15-06-2026 Dudek to raczej gracz nr 8, przyszłością na nr 6 ma być Prajsnar. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026 W Młodzieżówce nie gra na szóstce? Nieważne, chodziło mi bardziej o to że Dudek ma już epizod w pierwszej Drużynie więc zgodnie z "Lechowym obyczajem" może już pójść na wypożyczenie. Co do Prajsnara to wróżę mu karierę, jeśli tylko glowa dojedxie i zdrowie pozwoli czego bardzo życzę. Co do meritum, Dorsch mógłby być sporym wzmocnieniem i konkretnym załataniem dziury na szóstce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-06-2026 Kozubal odejdzie to będzie potrzebnych dwóch z trójki Dorsch/Svetlin/Helebrand RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 16-06-2026 Na tę chwilę w środku "mamy mieć": Murawski (6), Nowy Za Antka (6), Ghisli (6/8), Jagiełło (6/8/10), Pablo (8/10), Palma (10) + Walemark i Ali, kórzy mogą spokojnie zagrać na dziesiątce. Zakładam, że Rutek liczy Palmę i Lisa jako transfery in, więc pozostaje ok 3 "slotów transferowych" - prawy skrzydlowy, lewy obrońca (daję głowę, że Rutkowski podając liczbe transferów nie podawał ich "brutto" - czyli wlicza też transfery 1:1 jak za Bartka czy Moutinho) i... kto? Stoper czy środkowy pomocnik? Wolabym stopera, mając wybór. A zarząd może liczyć obsadzenie pozycji tak jak ja, i dojść do wniosku, ze mamy po min. 3 graczy na każdą pozycję w środku pola. Mam nadzieję, że jestem niepoprawnym pesymistą i jednak secret ma rację. Tym bardziej, że chodzą słuchy, że Dorsch ma kosztowac między 1 a 2 MEUR, to byłaby naprawdę promocyjna cena i - wracając do mych zastrzeżeń z wczesiejszego mego posta - jezeli Dorsch miałby przyjść w zestawie z kimś jeszcze - to można przymknąć oko na tę jego podatność na kontuzje. PS. Ja wiem, że Widzew itd, ale ciekaw jestem czy temat Jakubczyka był w ogóle grany u nas (bo w internetach gdzieś coś mignęło, ale bardzo dawno). |