![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-06-2026 A te 5 transferów to nie miał być na górkę? Bo ja tak to zrozumiałem. Że, Palma nie był w to wliczany. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Lis, Palma, stoper, defensywny i prawoskrzydłowy. Tak ma być. Jeżeli pójdą młodzi to za nich ktoś dojdzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 16-06-2026 Rząsę nam chcieli podkupić! (Cracovia wg Dobrasza) RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 To ogólnie ciekawe bo wcześniej ktoś z Łodzi napisał, że Dobrzycki chce Klimczaka. Jeszcze brakuje info, że Rutkowski do Barcelony albo Realu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-06-2026 Bo Frederiksen już w Watford od dwóch tygodni jak wiadomo, a Palma zaczął urządzać swój dom na obrzeżach Sewilli. Dziennikarze warszawscy rozkradly nam Lecha. Trzeba przyznać, że jak Włodarczyk przyłoży ucho, to wszystko wiemy z kilkudniowym wyprzedzeniem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026 A Włodarczyk to przecież z Jeleniej Góry czy tamtych okolic
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Z Jeleniej?? RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026 Sprawdziłem, ze Szklarskiej Poręby. RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 16-06-2026 Dolnego Śląska ![]() Generalnie to przywoływał , gdy ktoś podejrzewał go o sympatyzowanie z Legią. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026 Pokazywał nawet legitymację prasową Lecha jak był jeszcze licealistą chyba. Korona podobno proponuje milion euro za Urbańskiego, może wraca temat Svetlina a Dorsz był tylko przynętą na grubszą rybę... |