Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-06-2026

A te 5 transferów to nie miał być na górkę? Bo ja tak to zrozumiałem. Że, Palma nie był w to wliczany.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Lis, Palma, stoper, defensywny i prawoskrzydłowy. Tak ma być. Jeżeli pójdą młodzi to za nich ktoś dojdzie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 16-06-2026

Rząsę nam chcieli podkupić! (Cracovia wg Dobrasza)


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

To ogólnie ciekawe bo wcześniej ktoś z Łodzi napisał, że Dobrzycki chce Klimczaka. Jeszcze brakuje info, że Rutkowski do Barcelony albo Realu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-06-2026

Bo Frederiksen już w Watford od dwóch tygodni jak wiadomo, a Palma zaczął urządzać swój dom na obrzeżach Sewilli.
Dziennikarze warszawscy rozkradly nam Lecha. Trzeba przyznać, że jak Włodarczyk przyłoży ucho, to wszystko wiemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026

A Włodarczyk to przecież z Jeleniej Góry czy tamtych okolicSmile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Z Jeleniej??


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026

Sprawdziłem, ze Szklarskiej Poręby.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 16-06-2026

Dolnego Śląska Wink
Generalnie to przywoływał , gdy ktoś podejrzewał go o sympatyzowanie z Legią.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026

Pokazywał nawet legitymację prasową Lecha jak był jeszcze licealistą chyba.
Korona podobno proponuje milion euro za Urbańskiego, może wraca temat Svetlina a Dorsz był tylko przynętą na grubszą rybę...