![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Mi to bardziej wygląda na budowę zespołu na walkę o LK. Nikt nie odchodzi, dokupujemy ,,kozaków". RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026 Na LK? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 16-06-2026 też mi się ta literka coś nie zgadza.... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Przepraszam, pisałem o ruchach Korony. I właśnie mi ziomek piszę, że Modziu też był w ten weekend w Poznaniu. Że nawet w klubie. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026 Wychowankowie często odwiedzają Prezesa ale może może.... Bardziej myślę że to kurtuazja do tego koncert w sobotę więc była okazja. Rząsa nawet zaczepił Dobrasza słowami "dobrze że jesteś bo podpisujemy Zawodnika" więc to raczej żart sytuacyjny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 16-06-2026 Mundial mundialem ale za tydzień rusza obóz przygotowawczy, a tu jak nie było nowych zawodników tak dalej ich nie ma. Liczyłem, że od początku przygotowań chociaż z 2 nowych będzie już dostępnych. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 16-06-2026 No i już po nas :/ RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zioło - 16-06-2026 (16-06-2026, 15:05)Róża napisał(a): Przepraszam, pisałem o ruchach Korony. Widziany był na koncercie Podsiadło w sobotę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026 Sam widzisz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026 Ja póki co jestem spokojny. Trener podpisany, Palma za rekordowe bejmy, Lis na testach, w przestrzeni medialnej krążą poważne nazwiska, nie sądzę by któregoś z Zawodników strasznie bolały plecy więc czego więcej chcieć w połowie czerwca? Wiem, dobrego losowania jutro - ono pokaze czy mamy jeszcze chwilę czy trzeba ruszyć z kopyta a raczej z sakiewki |