Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Mi to bardziej wygląda na budowę zespołu na walkę o LK. Nikt nie odchodzi, dokupujemy ,,kozaków".


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 16-06-2026

Na LK?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 16-06-2026

też mi się ta literka coś nie zgadza....


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Przepraszam, pisałem o ruchach Korony.

I właśnie mi ziomek piszę, że Modziu też był w ten weekend w Poznaniu. Że nawet w klubie. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026

Wychowankowie często odwiedzają Prezesa ale może może....
Bardziej myślę że to kurtuazja do tego koncert w sobotę więc była okazja. Rząsa nawet zaczepił Dobrasza słowami "dobrze że jesteś bo podpisujemy Zawodnika" więc to raczej żart sytuacyjny.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - m94g - 16-06-2026

Mundial mundialem ale za tydzień rusza obóz przygotowawczy, a tu jak nie było nowych zawodników tak dalej ich nie ma. Liczyłem, że od początku przygotowań chociaż z 2 nowych będzie już dostępnych.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 16-06-2026

No i już po nas :/


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zioło - 16-06-2026

(16-06-2026, 15:05)Róża napisał(a): Przepraszam, pisałem o ruchach Korony.

I właśnie mi ziomek piszę, że Modziu też był w ten weekend w Poznaniu. Że nawet w klubie. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy.

Widziany był na koncercie Podsiadło w sobotę.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-06-2026

Sam widzisz.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 16-06-2026

Ja póki co jestem spokojny. Trener podpisany, Palma za rekordowe bejmy, Lis na testach, w przestrzeni medialnej krążą poważne nazwiska, nie sądzę by któregoś z Zawodników strasznie bolały plecy więc czego więcej chcieć w połowie czerwca? Wiem, dobrego losowania jutro - ono pokaze czy mamy jeszcze chwilę czy trzeba ruszyć z kopyta a raczej z sakiewki