![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 17-06-2026 Mrozek przebierał nogami już rok temu, z resztą w klubie twierdzą, że koniecznie trzeba go wypchnąć. Co nie zmienia jednak tego, że Mrozek jest poprawnym bramkarzem a nie wybitnym i jakiejś wielkiej kolejki chętnych po niego pewnie nie będzie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 17-06-2026 No ale do przykładowego Ruchu na stare śląskie śmieci chyba wrócić nie będzie chciał. Muszą pojawić się oferty. Myślę że jak już rok temu przebierał girami, tak teraz ma konkretne parcie by odejść. A kilka meczy ławki by mu się przydało, tak dla uspokojenia emocji. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 17-06-2026 Nie rozumiem, co znaczy: nie zgodzi się na ławkę. Nie przyjdzie na mecz w sytuacji, gdy trener powie, że Lis broni? On chce przejść do innej ligi i tam mu nikt nie da miejsca za darmo, zwłaszcza, że pewnie kwota transferu nie rzuci na kolana. W tym momencie to on ma przewagę nad Lisem i niech udowodni swoją jakość. A jak nie, to na zachodzie nie ma czego szukać. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 17-06-2026 Zapewne Mrozkowi obiecali transfer, a Lisowi jedynkę, ale lepiej zostawić na siłę Bartka niech rywalizują, po co mieć bejmy i dwóch zadowolonych bramkarzy jak można na siłę zatrzymać Mrozka i mieć kwasy w drużynie, o robieniu z gęby cholewy nie wspominając. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 17-06-2026 Transferu obiecać nie można, bo przede wszystkim musi być chętny na kupno. On ma zgodę na odejście ale w tym momencie nie ma ofert. Plamen ma. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 17-06-2026 Nie wiem czemu Wy tu ciągle obrażacie tego Mrozka, że będzie obrażony, że przebiera nogami jakby wymuszał odejście. Każdy w takim momencie kariery chciałby spróbować czegoś za granicą i jeśli mówi to otwarcie w dodatku z gwiazdką, że "nie na siłę" to wielki problem. Każdy piłkarz o tym myśli. Ja jako kibic Lecha bym o tym myślał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 17-06-2026 Nikt go nie obraża. Przydałoby się trochę pokory, bo się ewidentnie zagalopował w swoich wypowiedziach. Przeważnie piłkarz pytany o zagranicę odpowiada, że ma ważny kontrakt w Lechu, itd. Synek ze Ślunska nigdy tak nie powiedział, ciągle tylko czas odejść, czas odejść - jak zdarta płyta. Może ktoś mu powie, że by odejść, musi pojawić się wpierw oferta z kierunku, który go do tego zadowoli. Zobaczymy co się pojawi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 17-06-2026 Ja tu nie widzę by ktokolwiek obrażał Mrozka. Jest tu stwierdzany fakt, że sam piłkarz bardzo mocno sygnalizował i sygnalizuje konieczność zmiany klubu. Oczywiście każdy młody wyróżniający się zawodnik myśli o kontynuowaniu kariery w lepszej lidze ale nie każdy tak dobitnie to komunikuje. Do tego dochodzi wydaje mi się nadmierna pewność siebie, wręcz przeświadczenie o swojej zajebistości u Bartka. Przynajmniej tak ja to widzę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 17-06-2026 Proszę Was. Nie mówimy o obrażaniu w sensie wulgaryzmów ale deprecjonowanie jego umiejętności, pociski w kierunku jego wypowiedzi bo miał czelność marzyć i powiedzieć jak jest. Uważam, że przesadzacie o tekstach o utemperowaniu gwiazdki i właśnie to jest to o czym myślę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 17-06-2026 Czy jak ktoś napisze, że Mrozek kiepsko gra nogami i słabo na przedpolu to jest to deprecjonowanie jego umiejętności? Konkurencja przeszkadza tylko słabiakom, wierzę w przeskok o jeden (na początek) szczebel Bartka pod wpływem Mateusza. |