![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 29-07-2025 Musi być druga liga niemiecka? Bo ostatniej wiosny mieliśmy takiego koleżkę tylko z drugiej ligi hiszpańskiej. Może warto dać mu szansę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 29-07-2025 Dwie sprawy. Czy taki piłkarz będzie chciał przyjść na taki ,,test" do Lecha. I druga sprawa czy po takim teście nie wyfrunie bo stwierdzi, że gdzieś indziej dostanie więcej. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 29-07-2025 Hakans dziś miał zabieg. Oby bez komplikacji i na wiosnę mógł wejść pełen głodu gry, choć... Odpukac. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pinkin - 29-07-2025 @Skorpion Wydaje mi się (aczkolwiek mogę być w błędzie), że przy takich wypożyczeniach z opcją wykupu, kluby dogadują się z zawodnikiem od razu. W przeciwnym razie takie wypożyczanie nie miało by sensu RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 31-07-2025 Co myślicie o cenach biletów na Crvene? Stówka do Kotla/Białasa. 140 Anioły/Czapczyka. Na moje to jest lekka przeginka. *Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taką dyskusje. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 31-07-2025 No cóż. Możliwe że to najlepsza ekipa jaka przyjedzie w tym sezonie na Bułgarska. Trzeba spieniezyc sukces a komplet i tak będzie. Ale tak. Przeginka PS - uff, dla karnetowców 50% taniej, chociaż tyle RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 31-07-2025 Skandal w pizdu. Przy tym kim wychodzimy na boisko to ceny o połowę za duże. Ale rozumiem, że kierują się tym o czym napisał Mosina. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Antonio - 31-07-2025 (31-07-2025, 21:28)Skorpion napisał(a): Skandal w pizdu. Przy tym kim wychodzimy na boisko to ceny o połowę za duże. Ale rozumiem, że kierują się tym o czym napisał Mosina. To kogo ci brakuje, żeby zapłacić 100 - 140 zł za mecz? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 31-07-2025 Ronaldo
RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 01-08-2025 Rodriguez najprawdopodobniej wystąpi w sobotę ale nie w wyjściowym składzie. Leo i Sousa pod znakiem zapytania. Bliżej powrotu do zdrowia jest ten pierwszy. Z drugim...pracują by było lepiej |