![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026 Ale ja Ci nie bronię wyrazić swojego zdania na ten temat i nawet nie mam zamiaru z tym polemizować. Masz pełne prawo uważać, że nie powinien tak robić. Ale Ty na tej bazie zrobiłeś tyradę na temat jego kompetencji i jego przydatności dla nas w rundzie wiosennej sezonu, w którym biliśmy się o mistrza, sugerując wzięcie kogoś innego. Niels uznał jednak inaczej. I jak widać, miał rację po raz kolejny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 18-06-2026 Odnośnie wkładu Nielsa / Sindre w mistrzostwo wiesz tyle samo co ja, czyli nic, bo nie bywasz w szatni, na treningach. Protestuję zwyczajnie przeciw robieniu z Lecha klubu mało poważnego, z czym ty z kolei najwidoczniej nie masz problemu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 18-06-2026 Tymczasem umyka nam najważniejszy aktualnie problem - sytuacja w centrum obrony. Milic nie podpisał, w internetach krążą coraz bardziej niepokojące sygnały o impasie w negocjacjach. Zgadzam się z tezą, że nie powinniśmy się bać takiego Aarhus - ale pod warunkiem, że będziemy mieli ogarnięte podstawowe kwestie - a taką jest przygotowanie linii obrony, która była najsłabszym elementem druzyny w ubiegłym sezonie. Jezeli przystąpimy - nawet nie do sezonu, a do przygotowań do sezonu - bez wzmocnionej defensywy, to ryzykujemy potężnie moim zdaniem. Wyobraźmy sobie jeszcze jakąś kontuzję w bloku defensywnym - i się zrobi śmiesznie... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026 Czyli nie znając gościa, nie będąc w szatni itd, stwierdziłeś, że będzie robił chujową robotę u nas w tym półroczu i dlatego trzeba wziąć kogoś innego? Ja po prostu uwierzyłem Nielsowi i wziąłem pod uwagę sytuację, w której byliśmy w zimie, że zostawienie go będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie mam problemu z bluzą Sindre, tak samo jak nie miałem problemu z wypowiedziami Palmy sprzed kilku tygodni, gdzie mówił, że chętnie skorzystałby z drugiej szansy w Szkocji i chętnie wróci. Chociaż Sindre zakładając bluzę wiedział, że w przyszłym sezonie tam będzie pracował , a Palma nie był pewien gry w Szkocji, wypowiadając się... Zgodzę się z kolegą wyżej. Nasza obrona to będzie klucz do ewentualnego sukcesu w eliminacjach LM. I nie chodzi mi koniecznie tylko o kwestię składu, ale o naszą grę obronną jako drużyny. Co nie wyklucza tego, że ŚO jest wg mnie potrzebny koniecznie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026 (18-06-2026, 10:50)uncoolben napisał(a): Tymczasem umyka nam najważniejszy aktualnie problem - sytuacja w centrum obrony. Milic nie podpisał, w internetach krążą coraz bardziej niepokojące sygnały o impasie w negocjacjach. Zgadzam się z tezą, że nie powinniśmy się bać takiego Aarhus - ale pod warunkiem, że będziemy mieli ogarnięte podstawowe kwestie - a taką jest przygotowanie linii obrony, która była najsłabszym elementem druzyny w ubiegłym sezonie. Jezeli przystąpimy - nawet nie do sezonu, a do przygotowań do sezonu - bez wzmocnionej defensywy, to ryzykujemy potężnie moim zdaniem. Wyobraźmy sobie jeszcze jakąś kontuzję w bloku defensywnym - i się zrobi śmiesznie... Niestety. W poprzednim sezonie naszym najsłabszym punktem była obrona. A na ten moment mamy ją jeszcze słabszą. Milicia na ten moment nie ma w klubie. Alternatywy dla niego również nie. W klubie nie ma również Oumy, który jaki był taki był, ale był i w niektórych meczach pokazał co znaczy mieć silną, dobrze rozgrywająca szóstkę. Wraca niby Murawski, ale to potężna nie wiadomo, a przecież też nie do końca jest jasne czy zostanie Kozubal. Także kurczę mam nadzieję, że do końca czerwca NAJPÓŹNIEJ zawita do nas środkowy obrońca (lub chociaż podpiszą Milicia) i defensywny pomocnik. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026 Siedmiu piłkarzy rezerw opuszcza Lecha. Trzech to "starzy", ale w pozostałej czwórce mamy np. Wilaka. Wygląda na to, że chłopak nie był w stanie zrobić kroku do przodu przez te ostanie 2 (?) lata. Odchodzą też Tomaszewski, Ławrynowicz, ?Maksym Pietrzak oraz Warciarek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-06-2026 Jak Palma się wypowiadał o powrocie do Celtiku to był zawodnikiem Celtiku. To było bardzo profesjonalne - zwłaszcza, że wcześniej deklarował gotowość do poświęceń, żeby zdobyć 10 Mistrzostwo dla klubu, do którego był wypożyczony. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 18-06-2026 @ Icek specjalnie dla Ciebie nie będę przeczesywać forum by Ci wkleić posty konsternacji po wywiadach Mrozka, aż tak mi nie zależy. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Osobiście wolę podejście Kozubala i tyle. I ze swojej strony kończę temat bo totalnie zaśmiecany jest wątek. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-06-2026 Błędem jest przykładanie do pracowników klubu kibicowskiej miarki. Z resztą bycie zdeklarowanym kibicem drużyny w której się gra w niczym nie pomaga a nawet szkodzi patrz Skrzypczak. Nie ma chyba bardziej zaangażowanego kibicowsko piłkarza w tej drużynie a jeździ się po nim przeokrutnie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Luqu - 18-06-2026 Nowy film transferowy na fanpagu Lecha. Zauważyłem w nim skrzydłowego Persa, ktoś kojarzy? Bo były jakiś czas temu takie wieści. |