Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-06-2026

Wolny ale Staszewski podaje, że za podpis 1,5 mln zgarnął.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026

W ogóle najlepszy jest Linetty, który jest tak ambitny sportowo, że przedłużył sobie kontrakt z Turkami samodzielnie (ponoć jakiś babol w kontrakcie) i teraz przebimba rok na bezrobociu. Big Grin Całe szczęście, że teraz na niego się nie połakomili. Przegapił swój moment, więc niech teraz pierdzi w stołek na tureckich pieniądzach (jeśli je dostanie).


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 18-06-2026

(18-06-2026, 14:49)Antonio napisał(a): Wolny ale Staszewski podaje, że za podpis 1,5 mln zgarnął.

No tak. Dość normalna praktyka. Zawsze taniej niż pełna wartość rynkowa


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-06-2026

Tan sam Staszewski podaje, że Lech za nim już chodził w zeszłym roku.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 18-06-2026

Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026

(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.

W ciągu ostatnich trzech sezonów przez kontuzję opuścił 13 meczów. Patrząc przez ten pryzmat to taki Oskar skreślony, bo nie zmiażdżone, ale zerwane więzadła.

Według informacji, które podają:
1) To była ta sławetna jedynka;
2) Proces transferowy rozpoczął się już w marcu, Lech konkurował o niego z Augsburgiem i klubami z Turcji;
3) Nie gra w kadrze na Mundialu ze względów politycznych (wprost popierał protesty);
4) Zawodnik bardzo intensywny i dobry fizycznie - takiego chciał Niels. Ma być to upgrade w stosunku do Ismaheela.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - dst95 - 18-06-2026

(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.

Hej, czy taki grajek jak Lamine Yamal mógłby Ci pasować, czy raczej nie bardzo?

Masakra.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 18-06-2026

(18-06-2026, 15:16)dst95 napisał(a):
(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.

Hej, czy taki grajek jak Lamine Yamal mógłby Ci pasować, czy raczej nie bardzo?

Masakra.

raczej nie...
https://www.transfermarkt.pl/lamine-yamal/verletzungen/spieler/937958


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026

Może nie do pierwszego składu, ale jako zmiennik zdrowego Leo? Kwota odstępnego mogłaby być problemem....Ale może złapie jeszcze jeden uraz i będzie ok.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-06-2026

Ale to jest prawoskrzydłowy za Ismaheela.

Teraz mamy Bengtsson/Håkans/Lisman i Wålemark/Sayyadmanesh/Golizadeh.