![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-06-2026 Wolny ale Staszewski podaje, że za podpis 1,5 mln zgarnął. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026 W ogóle najlepszy jest Linetty, który jest tak ambitny sportowo, że przedłużył sobie kontrakt z Turkami samodzielnie (ponoć jakiś babol w kontrakcie) i teraz przebimba rok na bezrobociu. Całe szczęście, że teraz na niego się nie połakomili. Przegapił swój moment, więc niech teraz pierdzi w stołek na tureckich pieniądzach (jeśli je dostanie).
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 18-06-2026 (18-06-2026, 14:49)Antonio napisał(a): Wolny ale Staszewski podaje, że za podpis 1,5 mln zgarnął. No tak. Dość normalna praktyka. Zawsze taniej niż pełna wartość rynkowa RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 18-06-2026 Tan sam Staszewski podaje, że Lech za nim już chodził w zeszłym roku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 18-06-2026 Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 18-06-2026 (18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć. W ciągu ostatnich trzech sezonów przez kontuzję opuścił 13 meczów. Patrząc przez ten pryzmat to taki Oskar skreślony, bo nie zmiażdżone, ale zerwane więzadła. Według informacji, które podają: 1) To była ta sławetna jedynka; 2) Proces transferowy rozpoczął się już w marcu, Lech konkurował o niego z Augsburgiem i klubami z Turcji; 3) Nie gra w kadrze na Mundialu ze względów politycznych (wprost popierał protesty); 4) Zawodnik bardzo intensywny i dobry fizycznie - takiego chciał Niels. Ma być to upgrade w stosunku do Ismaheela. RE: Pogłoski transferowe 2026 - dst95 - 18-06-2026 (18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć. Hej, czy taki grajek jak Lamine Yamal mógłby Ci pasować, czy raczej nie bardzo? Masakra. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 18-06-2026 (18-06-2026, 15:16)dst95 napisał(a):(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć. raczej nie... https://www.transfermarkt.pl/lamine-yamal/verletzungen/spieler/937958 RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026 Może nie do pierwszego składu, ale jako zmiennik zdrowego Leo? Kwota odstępnego mogłaby być problemem....Ale może złapie jeszcze jeden uraz i będzie ok. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-06-2026 Ale to jest prawoskrzydłowy za Ismaheela. Teraz mamy Bengtsson/Håkans/Lisman i Wålemark/Sayyadmanesh/Golizadeh. |