Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - dst95 - 18-06-2026

Ciężko powiedzieć, czy to legit info, ale Irańczycy twierdzą, że Sayyadmanesh odmówił klubom takim jak:
- Levante (La Liga)
- Schalke 04 (Bundesliga)
-  Anderlecht (Belgian Pro League)

https://x.com/Persian_Culer/status/2067596682506715165?s=20

Jeśli to prawda, to nie ma co, trochę urośliśmy chyba w ostatnich latach.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 18-06-2026

Ciekawe jaki wpływ na ten transfer miał Ali czy w ogóle musiał namawiać kolegę.
To teraz czekamy na lewonożnego kozaka do środka obrony i defensywnego pomocnika. Aarhus niech trzęsie galotamiWink


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 18-06-2026

(18-06-2026, 16:01)Róża napisał(a): Ale to jest prawoskrzydłowy za Ismaheela.

Teraz mamy Bengtsson/Håkans/Lisman i Wålemark/Sayyadmanesh/Golizadeh.

Mi chodziło o Yamala, chociaż to też prawe skrzydło.  Smile


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 18-06-2026

He he, nie zjarzyłem. Wątek się zbałaganił.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - elpatoo - 18-06-2026

Kluczowe wydaje się zorganizowanie mu na szybko jakiejś krotkiej ksywki (nie allah) bo obawiam się, że po pierwszej kaście w naszych barwach kibole udlawia się językiem.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Lewik - 18-06-2026

No tak, nie da się pwiedzieć Sajadmanesz, Ni hu,hu. Golizadeh też się nie da.

Edit: Pamiętam ak grał u nas niejaki Pape Samba Ba, a w Bełchatowie spiker przeczytał "Pasempa Pabamba". Trzeba mieć zdolności.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 18-06-2026

@Mosina przewijało się to nazwisko jakiś czas temu, widać że go chcieli.

Na papierze, fajny transfer.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 18-06-2026

Marchwiński pono rozmawia z Cracovią.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - SpokoLoko - 18-06-2026

Dobrze, może się odbuduje. We Włoszech przepadł chłopina.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 18-06-2026

Jak najdalej od nas.

E:
Irańczyk oficjalnie na testach medycznych. Kontrakt do 30 czerwca 2029r. Rzekomo 1.5 mln euro za podpis, ciekawe jak wysoki kontrakt.