![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-06-2026 Makao po makale A tak na serio kto inny miałby przyjść? Przyszedł etatowy reprezentant Iranu (tak zrozumiałem, że przez protesty nie gra) z klubu średniej półki. Wygraliśmy o niego wyścig z innymi dobrymi klubami i to nie 29 sierpnia tylko w czerwcu. Czego chcieć więcej? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 19-06-2026 Czytałem dzisiaj wywiad z jakimś specem od piłki z Iranu i faktycznie nasz nowy nabytek wstawiał na Insta posty popierające protesty i na pewno nie pomogło to w jego karierze reprezentacyjnej, ale nie potwierdził jednoznacznie, że to był jedyny (główny) powód. Podobno tam na jego pozycji jest bardzo silna konkurencja. Ten spec bardzo chwalił nowego Persa. Sumienność, oddanie zespołowi, wspomaganie obrony.... Podobno zupełnie innego rodzaju grajek niż Ali. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 19-06-2026 Już się pojawił oficjalnie: #Allahyar2029 A odnośnie jego cech to Janczyk na weszlo pisał "Allahyar Sayyadmanesh w dwóch ostatnich sezonach osiągał maksymalne prędkości na poziomie 34,43 km/h. (...) byłby drugi w Lechu – za Danielem Hakansem, przed Leo Bengtssonem. Mistrzom Polski nie zależy jednak na czystej prędkości – przyspieszenia i utrzymywanie szybkości na dłuższym dystansie są nawet ważniejsze. Intensywny, szybki, wybiegany. Co rzadkie u skrzydłowego: pracuje na całej długości boiska, pomaga w defensywie, bardzo dobrze pressuje. Ma dobre ostatnie podanie, jest przebojowy, odważny w dryblingu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - dst95 - 19-06-2026 Wiem, że każdy z Was to wie, ale nie mogłem się powstrzymać - tak w ramach podsumowania, bo tę formację mamy na 100% zamkniętą, o ile (odpukać!!!!!) ktoś nie dozna na samym początku sezonu poważnego urazu. Skrzydła LP na sezon 26/27: Prawa strona: Walemark, Sayyadmanesh, Gholizadeh Lewa strona: Palma, Bengtsson, Hakans, Lisman Część z wymienionych może rotować i przechodzić na drugą stronę. Na mnie to robi potężne wrażenie. Po obu stronach mamy po dwóch (bo jednak Alego na razie do końca nie liczę) piłkarzy, którzy byliby gwiazdami w każdej drużynie Ekstraklasy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 19-06-2026 (19-06-2026, 15:15)dst95 napisał(a): Wiem, że każdy z Was to wie, ale nie mogłem się powstrzymać - tak w ramach podsumowania, bo tę formację mamy na 100% zamkniętą, o ile (odpukać!!!!!) ktoś nie dozna na samym początku sezonu poważnego urazu.No Golizadeh to za dużo pewnie nie pogra w tym sezonie ale rzeczywiście na papierze wygląda to dobrze. Dużo lepiej niż obrona RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 19-06-2026 Do Aliego mam dużo szacunku za to ile dla nas zrobił i tez pewien sentyment. Dla mnie wystarczy jak wróci na końcówkę sezonu, pomoże ponownie obronić Majstra i wybatoży Legię - w tym jest perfekcyjny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-06-2026 (19-06-2026, 15:15)dst95 napisał(a): Skrzydła LP na sezon 26/27:W zasadzie każdy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 19-06-2026 Aż się prosi o jeszcze jednego kota i będzie dobrze.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 19-06-2026 Co z nastepcą Sindre? Mam nadzieję, że brak jego ogłoszenia wynka z tego, że formalnie poprzednik jeszcze pracuje. Cokolwiek powiedzieć o ruchu Sindre - dał on mnóstwo czasu Nielsowi i zarządowi na znalezienie głównego asystenta trenera. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 19-06-2026 Ja bym liczył ten czas od momentu, kiedy dogadali się ostatecznie z Nielsem. A było to jednak stosunkowo niedawno. |