Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 19-06-2026

Rekrutację mimo to powinni prowadzić wcześniej.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026

Na tenat naszego nowego Persa wypowiedział się też Tomasz Kupisz. Co ciekawe uznaje że jest słabszy zarówno od Alego, Walemarka i Bengtssona i nie typuje go na gwiazdę ligi. No ale skoro go tak długo mieli w notatniku to widocznie są przekonani co do tego ruchu.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026

Pytanie ile meczów naszego nowego Persa widział Tomasz Kupisz.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 20-06-2026

Przekonamy się niedługo. Jest stosunkowo młody, więc pewnie liczą na jego rozwój. Parametry fizyczne ma dobre z tego co mówią, ostatnie sezony to regularne granie w lidze belgijskiej, solidne liczby i brak kontuzji. Także nadzieja jest, wzmocni na pewno rywalizację, obstawi kilka pozycji, z aklimatyzacją nie powinno być problemu. Jak na moje, jak na transfer czerwcowy to nie ma co szukać dziury w całym i boisko zweryfikuje.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026

No jak z każdym transferem. Tylko jak to u nas, pojawia się opinia eksperta Tomasza Kupisza który do wczoraj myślał, że Westerlo to piosenka ABBY by zacząć wątpić.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026

Kim jest Tomasz Kupisz i dlaczego mamy przejmować się jego pierdol...? To taki Podoliński na sterydach?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026

A kto mówi że mamy się przejmować? To tylko jedna z opinii


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026

A po co w takim razie ją zacytowałeś?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026

A już widzę co to za kwiat. Odpad z Serie B i Jagiellonii bez sensownej kariery tylko pchany gdzie się da. Generalnie jakieś cymbał nie mający pojęcia o niczym.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 20-06-2026

Bardzo dobry ekspert, każdy znający się na piłce to powie. Zobaczymy czy miał rację. Mi oczekiwania po obejrzeniu hl oczekiwania też trochę się obniżyły. Ale nadal sądzę, że na warunki eklapowe będzie gwiazdą.