![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 19-06-2026 Rekrutację mimo to powinni prowadzić wcześniej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026 Na tenat naszego nowego Persa wypowiedział się też Tomasz Kupisz. Co ciekawe uznaje że jest słabszy zarówno od Alego, Walemarka i Bengtssona i nie typuje go na gwiazdę ligi. No ale skoro go tak długo mieli w notatniku to widocznie są przekonani co do tego ruchu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026 Pytanie ile meczów naszego nowego Persa widział Tomasz Kupisz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 20-06-2026 Przekonamy się niedługo. Jest stosunkowo młody, więc pewnie liczą na jego rozwój. Parametry fizyczne ma dobre z tego co mówią, ostatnie sezony to regularne granie w lidze belgijskiej, solidne liczby i brak kontuzji. Także nadzieja jest, wzmocni na pewno rywalizację, obstawi kilka pozycji, z aklimatyzacją nie powinno być problemu. Jak na moje, jak na transfer czerwcowy to nie ma co szukać dziury w całym i boisko zweryfikuje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026 No jak z każdym transferem. Tylko jak to u nas, pojawia się opinia eksperta Tomasza Kupisza który do wczoraj myślał, że Westerlo to piosenka ABBY by zacząć wątpić. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026 Kim jest Tomasz Kupisz i dlaczego mamy przejmować się jego pierdol...? To taki Podoliński na sterydach? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026 A kto mówi że mamy się przejmować? To tylko jedna z opinii RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026 A po co w takim razie ją zacytowałeś? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026 A już widzę co to za kwiat. Odpad z Serie B i Jagiellonii bez sensownej kariery tylko pchany gdzie się da. Generalnie jakieś cymbał nie mający pojęcia o niczym. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 20-06-2026 Bardzo dobry ekspert, każdy znający się na piłce to powie. Zobaczymy czy miał rację. Mi oczekiwania po obejrzeniu hl oczekiwania też trochę się obniżyły. Ale nadal sądzę, że na warunki eklapowe będzie gwiazdą. |