![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 20-06-2026 Kupisz to akurat bardzo mądry gość, miałem okazję poznać osobiście. Do tego często chwali Lecha, jest dużym zwolennikiem warsztatu Nielsa Co do naszego nowego Irańczyka, mam nadzieję że T Kupisz się pomyli, choć sam mam trochę wątpliwości. Nie, nie oglądałem wszystkich meczów Westerlo, ale poświęciłem trochę czasu- i wydaje mi się że to jest drugi Hakans. Zawsze da kilka opcji trenerowi, ale moim zdaniem nie jest to materiał na gwiazdę. Będzie zapierdalal na pewno i to dobrze, ale „magic touch” jak Ali, Palma czy nawet czasem Walemark nie ma. Natomiast myślę że nie raz zluzuje Ishaka- taki mobilny napadzior jest nam niezbędny - więc dobry ruch RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 20-06-2026 Zapewne nie powiedział, że jest przechujowy tylko słabszy od tych co mamy ale to tylko opinia bo każdy ma swoje preferencje i oceny. Poza tym on pewnie widzi to co w skrótach i Youtubie.. Powiem Wam, że ja oglądnąłem ze dwa filmy skuszony informacjami jaki to kozak i pomyślałem to samo "uuu Ci co mamy trochę lepsi" ale to właśnie taka opinia po youtubie. Na czymś muszą opierać te dyskusje. Wierzę, że eksperci oglądający tą ligę i nasz skauting wiec, że pokazuje więcej niż tylko te skróty. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026 Dajmy zagrać parę meczy nowemu. W poprzednim klubie sobie dobrze radził. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 20-06-2026 Dokładnie ja dlatego nie krytykuję bo rozumiem, że każdemu co innego się spodoba a jak da temu zespołowi tylko co nadziei rozbudził to dobrze będzie.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 20-06-2026 Wszystko zależy od tego, gdzie Niels go widzi. Lewe skrzydło - obsadzone mocno. Prawe - na pewno lepszy od Ismaheela - więc to na plus. A ja coś tak czuję że będzie szybciej niż Agnero wchodził na atak RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026 No właśnie brakuje jak dla mnie jeszcze jednego na prawe skrzydło. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026 (20-06-2026, 19:45)Antonio napisał(a): A po co w takim razie ją zacytowałeś? No nie wiem? Po to że to temat o transferach? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026 No dobra ale mamy opinie Irańczyków którzy go śledzili zapewne, mamy opinie gości od lig beneluksu które są optymistyczne i opinię Tomasza Kupisza który odpalił transfermarkt i youtube. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026 No i dobrze. Dlatego piszę że to jedna z opinii. (20-06-2026, 20:13)Skorpion napisał(a): A już widzę co to za kwiat. Odpad z Serie B i Jagiellonii bez sensownej kariery tylko pchany gdzie się da. Generalnie jakieś cymbał nie mający pojęcia o niczym. Najważniejsze że Ty masz pojęcie o wszystkim. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 20-06-2026 (20-06-2026, 21:31)Skorpion napisał(a): No właśnie brakuje jak dla mnie jeszcze jednego na prawe skrzydło.Na lewe jest Palma i Bengtsson, na prawe Walemark i nowy z Iranu. Ja tu nie widzę braku. Na żadnym ze skrzydeł. A przecież wróci w końcu Ali plus Lisman (ten pewnie wypo). |