Forum WL
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183)



RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 20-06-2026

Kupisz to akurat bardzo mądry gość, miałem okazję poznać osobiście. Do tego często chwali Lecha, jest dużym zwolennikiem warsztatu Nielsa

Co do naszego nowego Irańczyka, mam nadzieję że T Kupisz się pomyli, choć sam mam trochę wątpliwości. Nie, nie oglądałem wszystkich meczów Westerlo, ale poświęciłem trochę czasu- i wydaje mi się że to jest drugi Hakans. Zawsze da kilka opcji trenerowi, ale moim zdaniem nie jest to materiał na gwiazdę. Będzie zapierdalal na pewno i to dobrze, ale „magic touch” jak Ali, Palma czy nawet czasem Walemark nie ma. Natomiast myślę że nie raz zluzuje Ishaka- taki mobilny napadzior jest nam niezbędny - więc dobry ruch


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 20-06-2026

Zapewne nie powiedział, że jest przechujowy tylko słabszy od tych co mamy ale to tylko opinia bo każdy ma swoje preferencje i oceny.
Poza tym on pewnie widzi to co w skrótach i Youtubie..
Powiem Wam, że ja oglądnąłem ze dwa filmy skuszony informacjami jaki to kozak i pomyślałem to samo "uuu Ci co mamy trochę lepsi" ale to właśnie taka opinia po youtubie. Na czymś muszą opierać te dyskusje.
Wierzę, że eksperci oglądający tą ligę i nasz skauting wiec, że pokazuje więcej niż tylko te skróty.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026

Dajmy zagrać parę meczy nowemu. W poprzednim klubie sobie dobrze radził.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 20-06-2026

Dokładnie Smile ja dlatego nie krytykuję bo rozumiem, że każdemu co innego się spodoba a jak da temu zespołowi tylko co nadziei rozbudził to dobrze będzie.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 20-06-2026

Wszystko zależy od tego, gdzie Niels go widzi. Lewe skrzydło - obsadzone mocno. Prawe - na pewno lepszy od Ismaheela - więc to na plus. A ja coś tak czuję że będzie szybciej niż Agnero wchodził na atak


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 20-06-2026

No właśnie brakuje jak dla mnie jeszcze jednego na prawe skrzydło.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026

(20-06-2026, 19:45)Antonio napisał(a): A po co w takim razie ją zacytowałeś?

No nie wiem? Po to że to temat o transferach?


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 20-06-2026

No dobra ale mamy opinie Irańczyków którzy go śledzili zapewne, mamy opinie gości od lig beneluksu które są optymistyczne i opinię Tomasza Kupisza który odpalił transfermarkt i youtube.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - Jerry2015 - 20-06-2026

No i dobrze. Dlatego piszę że to jedna z opinii.

(20-06-2026, 20:13)Skorpion napisał(a): A już widzę co to za kwiat. Odpad z Serie B i Jagiellonii bez sensownej kariery tylko pchany gdzie się da. Generalnie jakieś cymbał nie mający pojęcia o niczym.

Najważniejsze że Ty masz pojęcie o wszystkim.


RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 20-06-2026

(20-06-2026, 21:31)Skorpion napisał(a): No właśnie brakuje jak dla mnie jeszcze jednego na prawe skrzydło.
Na lewe jest Palma i Bengtsson, na prawe Walemark i nowy z Iranu. Ja tu nie widzę braku. Na żadnym ze skrzydeł. A przecież wróci w końcu Ali plus Lisman (ten pewnie wypo).