![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-06-2026 Ja tylko mówię, że jak go sprawdzą i na napadzie będzie mu dobrze szło to też dałbym mu szansę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 21-06-2026 Zakładając dużą ilość meczów i różnego rodzaju rotacje to zobaczymy kilkanaście zestawów formacji w obronie, pomocy i ataku. Tak jak w poprzednim sezonie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 21-06-2026 (20-06-2026, 22:44)Sultan napisał(a):(20-06-2026, 22:03)joseph napisał(a):(20-06-2026, 21:31)Skorpion napisał(a): No właśnie brakuje jak dla mnie jeszcze jednego na prawe skrzydło.Na lewe jest Palma i Bengtsson, na prawe Walemark i nowy z Iranu. Ja tu nie widzę braku. Na żadnym ze skrzydeł. A przecież wróci w końcu Ali plus Lisman (ten pewnie wypo). Jedyne, co mi przychodzi do głowy jako uzasadnienie takiego ruchu jest to, że Nielsowi spodobało się mieć opcję szybkiego prawonożnego skrzydłowego po prawej stronie. Ismaheel był takim, tyle że u niego szwankowała gra w defensywie, a S12 podobno haruje w pressingu i odbiorze. Nie przesadzajmy z tym przywiązaniem do pozycji też, Walemark gdy przyszedł do nas grał na lewej stronie na początku, Ali rozegrał ponad 50 meczów na lewej flance przed Lechem, a S12 większość zeszłego sezonu spędził na tej pozycji właśnie. (20-06-2026, 22:03)joseph napisał(a):(20-06-2026, 21:31)Skorpion napisał(a): No właśnie brakuje jak dla mnie jeszcze jednego na prawe skrzydło.Na lewe jest Palma i Bengtsson, na prawe Walemark i nowy z Iranu. Ja tu nie widzę braku. Na żadnym ze skrzydeł. A przecież wróci w końcu Ali plus Lisman (ten pewnie wypo). Przypominam o Hakansie. Przy okazji - on przed Lechem więcej grał na prawej stronie, dopiero u nas jego statystyki się zmieniły. Mamy wieksze problemy niż to, że przez jedną rundę będziemy mieli zaledwie jednego lewonoznego skrzydłowego (a z Lismanem - sześciu bocznych pomocników do gry). RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-06-2026 Skrzydła, skrzydłami ale jutro startują przygotowania a stoperzy nadal nie ogarnięci. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 21-06-2026 Do wyjazdu na obóz jest czas. Potem zaczniemy się niepokoić bo w tym momencie wszystko idzie gładko, 3/5. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 21-06-2026 (21-06-2026, 13:09)Skorpion napisał(a): Skrzydła, skrzydłami ale jutro startują przygotowania a stoperzy nadal nie ogarnięci. Mam nadzieję, że ultimatum "do poniedziałku" dla Milicia oznacza, że w razie czego transfer jego następcy jest przygotowany. Aarhus przyblokowało transfer najwatościowszego aktualnie ich zawodnika - Gifta Linksa - do Ligue 1. Transfer, o który ponoć poprosił sam zainteresowany... zdaniem Aarhus kwota odstepnego zbyt niska. To może oznaczać a) jezeli Links "dotrwa" do meczu, to niekonieczine będzie na 100% zmotywowany, 2) jezeli faktycznie naciska na transfer, to rośnie szansa, że jednak nie dotrwa... RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 21-06-2026 Pytanie czy jeśli dotrwa to jest typem Afonsowym czy nie RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 21-06-2026 Trochę poczytałem i Lens nie odpuszcza mimo odrzucenia ich oferty. Generalnie mowimy o przejściu do vivemistrza Francji i uczestnika LM więc temat raczej pozamiatany - pytanie tylko czy dotrwa do meczu z nami a jeśli tak to gdzie będzie jego głowa Aha, z ciekawostek to interesują się Drapińskim RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 21-06-2026 (21-06-2026, 16:57)galis napisał(a): Aha, z ciekawostek to interesują się Drapińskim Kto? Lens czy nasi? RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 21-06-2026 Ci trzeci Aarhus
|