![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-06-2026 Ciekawe jak podjedzie ten chłop do meczu. Czy będzie profesjonalistą czy głowa już gdzieś indziej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 21-06-2026 Obstawiam to drugie. Oni tam w Danii mają inny etos pracy i obywatelskości. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-06-2026 Wiadomo co z dwójką Lecha? jakieś wzmocnienia? Bo odeszło sporo ludków. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 21-06-2026 Gdzieś czytałem o jakimś ekstra napastniku jak na ten poziom rozgrywek, że już przyszedł? Coś tak mi się wydaje. Poza tym chyba cisza. Pewnie sporo młodych dołączy z Akademii plus po mistrzostwach świata ktoś z Curacao
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 21-06-2026 On był kiedyś wielkim talentem jeśli o tego samego chodzi Hubert Antkowiak.Chłopak z Jarocina, trochę kopał w Warcie potem zwiedzał Polskę. Myślę, że do dwójki transfer dobry. RE: Pogłoski transferowe 2026 - koziołek - 21-06-2026 A nasz niedoszły transfer z Iranu (ten, o którym niby pisano, że Ali polecał) wszedł na boisko z Belgami. W 1 minucie swojej gry spartolił niezłą okazję a po chwili mógł wylecieć z czerwoną kartką. Wszedł w 46 i przed 50 już mógł być w szatni. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 22-06-2026 Podobno Milic ma od Lecha na stole ofertę dwuletniego kontraktu. Nie 1+1 ale 2 lata. Podobno wciąż się waha, bo liczy na ofertę z Bliskiego Wschodu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 22-06-2026 ostatni dzwonek dla niego na kontrakt życia - pytanie jaką my mamy alternatywę RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 22-06-2026 Na tt lata że Lech prowadzi rozmowy na stanowisko asystenta z 36-letnim Frederikiem Birkiem (w przeszłości pracował już z NF) RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 22-06-2026 Pracowali razem w Brondby, był tam analitykiem. Z tego co widzę zaliczył również epizod w roli trenera. 30 meczy i średnia 1,5pkt. Od wrześnie 2025 bez pracy. |