![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Zabal - 23-06-2026 Mimo że ostatnim czarnym obrońcą który dobrze u nas grał był Arboleda to jednak bierzemy naprawdę zawodników znacznie lepszych jakościowo (przynajmniej na papierze) niż poprzednio. Jako że to jest Lech Poznań, Piotr Rutkowski i ilość szmat musi się zgadzać to z tyłu głowy mam taką myśl "gdzie jest haczyk?" RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-06-2026 Prawdopodobnie wpłynęły oferty za wychowanków. Ot, co. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 23-06-2026 Przychodzi do nas grajek który w tym roku pykał sobie z PSG, Marsylią, Monaco czy Lyonem. Rok temu zaliczył 16 meczów w Lidze Europy m.in z Romą, Bilbao, Tottenhamem, Galatasaray czy Bragą. Raczej nie powinien przestraszyć się Czubaka czy Adamskiego. Ciekawe co nawywijał w 2024 roku, że dostał 4 mecze kary za czerwona kartkę. Teraz tak zauważyłem, że on z Oumą grał w tym Elfsborgu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 23-06-2026 Wychowawczo szturnął łokciem w brzuch Yousefa Salecha w maju 2024. A że nasz nowy Nabytek ma pierdolnięcie w każdej kończynie to efektem było to zawieszenie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 23-06-2026 Ale w zeszłym sezonie tylko 3 żółtka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - lolas - 23-06-2026 (Wczoraj, 15:33)Antonio napisał(a): Metz straciło 76 bramek w 34 meczach Bo bramkarz dupa
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 23-06-2026 Ciekawe skąd się wzięły te 3 mln. Tzn zawsze te wartości są anegdotyczne, gość, którego Metz brało za 2.6, po czym zwaliło się z ligi - no nie sądzę że go za 3 kupujemy. W sumie to nieistotne- ważne co pokaże. Metz w obronie było tragiczne nie tylko z suchych liczb. Ale nie w tym rzecz - uważam że my potrzebujemy tak fizycznego zawodnika jak Terry. Nie na wszystkie mecze, ale to są ważne cechy. Podobny profil co Wiśniewski + lewa noga, na papierze wszystko się zgadza. Zobaczymy jak wyprowadzanie piłki, bo sama fizyka pasuje do Papszunowego grania na 3 obrońców, ale jeśli umie zrobić przewagę lewą nogą to możemy mieć fajny filar gry od bramy RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 23-06-2026 A co jeśli nowy jest jako alternatywa dla Gurgula, a niekoniecznie docelowy stoper? Może jednak Milic podpisze? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 23-06-2026 Granie na lewej obronie z tymi gabarytami? Nie ma opcji, nawet przy naszej asymetrii i „budowaniu na 3 w fazie ataku”. To jest SO za/ na zmianę z Milicem RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 23-06-2026 (Wczoraj, 21:41)galis napisał(a): Wychowawczo szturnął łokciem w brzuch Yousefa Salecha w maju 2024. A że nasz nowy Nabytek ma pierdolnięcie w każdej kończynie to efektem było to zawieszenie. Oj ma, odmach taki, że niemalże strzela gole z rzutów z autu. Będzie smród w gaciach u konkurencji, jak będzie stawał przy bocznej. |