![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 24-06-2026 Środkowy obrońca, ale zdarzało mu się grać jako LO. Co do ceny. Należy wziąć pod uwagę, że jest czerwiec, więc jak chcesz wyjąć zawodnika już teraz to płacisz tego "frycowe". I Yegbe mógłby pewnie kosztować mniej, ale w sierpniu jakby nikt na niego się nie skusił. Chcesz go teraz? To plac pełną kwotę. Tak niestety wygląda rynek. Ale z naszej perspektywy, ważne że ściągnęli na papierze solidnego grajcara już teraz niezależnie czy dali za niego X czy Y. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 24-06-2026 No ale tak to musi wyglądać. Trzeba zrobić wszystko żeby NF miał kompletną kadrę na pierwszy mecz. Czekanie do sierpnia, żeby wyjąć go za drobne. To już przerabialiśmy i pewnie z 75% naszych celów transferowych wtedy było gdzie indziej bo np liga mistrzów tam była. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 24-06-2026 ( 3 godzin(y) temu)Skorpion napisał(a): No ale tak to musi wyglądać. Trzeba zrobić wszystko żeby NF miał kompletną kadrę na pierwszy mecz. Czekanie do sierpnia, żeby wyjąć go za drobne. To już przerabialiśmy i pewnie z 75% naszych celów transferowych wtedy było gdzie indziej bo np liga mistrzów tam była. Oczywiście. Pisze jedynie w kontekście tego, że 3 banki za gościa mogą wydawać się przesadzone. Moze i tak, ale to czerwiec więc płacimy frycowe. Niezależnie od tego, gość wygląda bardzo dobrze na papierze, a nasze ruchy robią dobre wrażenie. Jeszcze do końca czerwca szóstka i potem chyba czekamy na ruchy out i/lub ewentualne awanse w pucharach (oby). RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 24-06-2026 Frycowe? Przepłacone? Że co? Skoro po przejściu z Finlandii do Szwecji, gdzie grał w przeciętnym klubiku, jego wartość wzrosła prawie trzykrotnie w ciągu roku, to po rozegraniu całego sezonu w Ligue 1, gdzie był podstawowym zawodnikiem, jego wartość miałaby spaść? Spójrzcie sobie, za ile to Metz sprzedaje zawodników w ostatnich latach, również po sezonach spadkowych. Za ile Wy byście chcieli kupować gości z pierwszych składów ekip lig TOP 5, z kontraktem ważnym jeszcze przez 3 lata? Co to jest 3 mln EUR w dzisiejszej piłce? Przecież to jest śmieszny pieniądz. Pisałem, że stoper, najlepiej typu penera, to musik w tym okienku. Albo ktoś podobny do Arajuuriego. No to mamy "Czarnego Paulusa":-) RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-06-2026 Facet w Elfsborgu rozegrał chyba ponad 60 meczy gdzie zaliczył też parę bramek i asyst. We Francji poza krótkim okresem w środku sezonu również grał od deski do deski. Jak dla mnie cena raczej realna. Oczywiście ten dobry obraz może zamazywać ilość straconych bramek czy często słabsze noty Yegbo no ale tutaj jak cała drużyna gra totalne gówno to pewnie ciężko samemu zamurować dostęp do bramki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 24-06-2026 Jeszcze odnośnie wspomnianych skojarzeń z transferem Blazicia. Pamiętam, że po tym transferze bodajże Smokowski albo Marciniak wypowiadali się, że nie rozumieją tego transferu, bo Miha był mocno zaangażowany w to, ile Angers traciło bramek. Osobiście mam nadzieję, że Yegbe będzie po prostu lepszym zawodnikiem, bo Miha absolutnie mnie nie przekonywał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-06-2026 Teraz tak sobie patrzę na Transfermarkt to transfer i ścieżka Blazica i Yegbo są bardzo podobne. Jeden i drugi zaliczył dobre występy i duży skok wartości przed trasferem do Francji. Jeden i drugi rozegrali sezon w fatalnym klubie i zostali wykupieni przez Lecha. Jedynie wysokość kwoty odstępnego jest prawie dwukrotnie wyższa w przypadku Yegbo. No zobaczymy, co może napawać optymizmem to to, że mimo dużych gabarytów wydaje się całkiem zwrotny, podać też potrafi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 24-06-2026 Inflacja tej. To było jednak trzy lata temu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-06-2026 No też racja, trochę lat minęło. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 24-06-2026 ( 2 godzin(y) temu)Icek napisał(a): Jeszcze odnośnie wspomnianych skojarzeń z transferem Blazicia. Pamiętam, że po tym transferze bodajże Smokowski albo Marciniak wypowiadali się, że nie rozumieją tego transferu, bo Miha był mocno zaangażowany w to, ile Angers traciło bramek. Jeden powie, że Yegbo to ścieżka Blazicia. Drugi powie, że to ścieżka Gykjaera który przecież pomógł TSV spierdolić się z hukiem do 3 ligi. |