![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pinkin - 24-06-2026 Spójrzcie na to jeszcze z innej strony. Już słychać gdzieniegdzie, że oglądaliśmy go jak grał w Szwecji, ale nie było nas stać na niego, a potem poszedł do Francji za 2.6 mln. Teraz po roku gry we L1 stać nas na to, żeby zapłacić 3 bańki (w które też nie do końca wierze, bo to jest jego wycena z TM, a rzadko się zdarza, żeby kwota zakupu pokrywała się z tamtejszą wyceną). To jest ogromny skok w polityce transferowej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 24-06-2026 A co na to Kupisz? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Podem - 24-06-2026 No i nie może być inaczej. Dwa lata temu mieliśmy zapewnioną grę w eliminacjach Ligi Konferencji (po zajęciu piątego miejsca w lidze) i obietnice myślenia o budowie zdrowej przyszłości. Zwolniono Rumaka i zatrudniono Frederiksena - co dla wielu było po prostu niewiadomą a trybuny miały się dopiero przekonać o sensownym budowaniu przyszłości. Dzisiaj mamy obronione Mistrzostwo Polski i rozstawienie we wszystkich etapach eliminacji Ligi Mistrzów. Jest czerwiec, a sprzedano 15 tys. karnetów - w ubiegłym sezonie średnia frekwencja przekroczyła 31 tys.. Przedłużamy współpracę z Frederiksenem i w końcu zatrzymujemy takie nazwiska jak Palma. Trybuny przyklaskują odważnym decyzjom włodarzy. Jesteśmy jako Klub w zupełnie innym położeniu. Atmosfera i sprzedaż biletów to nie tylko radość i kasa, to także potencjał sponsorski (marketingowy). Do tego w domyśle potencjalna spora transza z UEFA za puchary. Mamy czym obracać no i czym przekonywać mocniejszych zawodników. E1.: To odpowiedź na posta Pinkina. E2.: Nie czepiajcie się że coś rozstrząsam czy hurra-optymizuję. Ja po prostu czekałem na takie czasy w Lechu przez blisko 20 lat! A za rok może być jeszcze lepiej! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 24-06-2026 ( 2 godzin(y) temu)Antonio napisał(a):( 3 godzin(y) temu)Icek napisał(a): Jeszcze odnośnie wspomnianych skojarzeń z transferem Blazicia. Pamiętam, że po tym transferze bodajże Smokowski albo Marciniak wypowiadali się, że nie rozumieją tego transferu, bo Miha był mocno zaangażowany w to, ile Angers traciło bramek. Racja. A ja nie powiem nic, bo ścieżki przyszłości tego pierwszego jeszcze nie znam. No i dla mnie zwracanie uwagi na to, że ktoś spadł z ligi TOP 5 z perspektywy Ekstraklasy nie ma większego sensu. Ani pod kątem wartości EUR, ani wartości stricte boiskowej. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 24-06-2026 ( 50 minut(y) temu)Róża napisał(a): A co na to Kupisz? Odnośnie Legii? Ponoć jak nie sprzedasz, to nie kupisz. Nawet za darmo. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 24-06-2026 Odnośnie Yegbo to na transfery.info pojawił artykuł z komentarzem jakiegoś Mateusza Janiaka: „Ten Terry Yegbe – nowy lewonożny stoper Lecha Poznań – to niezła maszyna. 195 cm wzrostu, a motoryka jak u sprintera. Regularnie biega między 34 a 35 km/h, a rekordowo w karierze rozpędził się do 37 km/h. Idealny do wysokiej obrony, czyli grania Kolejorza” - ocenił Mateusz Janiak. "Oczywiście, ta kandydatura ma minusy. Yegbe ma nawyk odpuszczania krycia, a rywale często stwarzali zagrożenie właśnie z jego strony. W dodatku 25-latek często nie radził sobie w momentach „pod presją” i tracił futbolówkę w niebezpiecznych sytuacjach." RE: Pogłoski transferowe 2026 - dst95 - 24-06-2026 Trochę na temat-trochę nie na temat z mojej strony. Pojawiła się plotka, że główny partner Yegbe z obrony FC Metz idzie do AS Monaco, a to chyba przyzwoita ekipa i trochę kasy nawet mają, co roku czołówka ligi francuskiej. Mówi się o 7 (!) mln EUR. Dlatego przestrzegałbym przed oceną jakości piłkarzy po tym, jak performowała cała drużyna i nawet ile bramek straciła - Yegbe też cieszył się sporym zainteresowaniem innych klubów europejskich, więc znaczy, że jakiś potencjał musi w nim być. Wiadomo, że wszystko zweryfikuje boisko, ale na papierze ruch ciekawy i mocny, wyciągamy piłkarzy klasy europejskiej, bo do takich należą Palma, Yegbe, Lis, czy Sayyadmanesh. Piękne czasy dla kibiców LP. Stawiam, że to nie koniec transferów i może pojawić się jeszcze od 1 do 3 nowych nazwisk, w zależności od ruchów wychodzących. Bardziej skłaniam się nawet ku trzem transferom - dwa gotówkowe: lewy obrońca, środkowy pomocnik i jakiś transfer premium na zasadzie Palmy (wypożyczenie z grubą klauzulą). |