![]() |
|
Wakacje - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Hydepark (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6) +--- Wątek: Wakacje (/showthread.php?tid=132) Strony:
1
2
|
RE: Wakacje - Róża - 14-05-2026 Do Sagrady pójdę na mszę świętą za damkę, urodziłem się w Poznaniu...Ale wzniosę toast za Twoje zdrowie tam gdzie napisałeś. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie info. RE: Wakacje - rojber - 14-05-2026 Dzięki jak będziesz mieć jakieś pytania to pisz śmiało.
|