Forum WL
Wakacje - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Hydepark (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Wakacje (/showthread.php?tid=132)

Strony: 1 2


RE: Wakacje - Róża - 14-05-2026

Do Sagrady pójdę na mszę świętą za damkę, urodziłem się w Poznaniu...Ale wzniosę toast za Twoje zdrowie tam gdzie napisałeś. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie info.


RE: Wakacje - rojber - 14-05-2026

DziękiWink jak będziesz mieć jakieś pytania to pisz śmiało.