Forum WL
Lech w reprezentacjach - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Wątek: Lech w reprezentacjach (/showthread.php?tid=211)

Strony: 1 2 3


RE: Lech w reprezentacjach - galis - 31-03-2026

Ciężko się grało na tym klepisku ale dali radę i najważniejsze że bez kontuzji. Mońka udany debiut. Poza pierwszą akcją gdzie dał się łatwo objechać to dobre zawody. Nie wiedziałem że Gurgul potrafi grać tak kombinacyjnie w ofensywie.


RE: Lech w reprezentacjach - secret - 31-03-2026

Ósma wygrana z rzędu
Skrót jakby ktoś był zainteresowany (minutę reklam da się przeboleć)
https://sport.tvp.pl/92388720/czarnogora-polska-eliminacje-me-do-lat-21-tuzi-skrot
Mońka w 87 minucie zablokował strzał na raczej pewne 1:1


RE: Lech w reprezentacjach - rojber - 01-04-2026

Palma 81 min na boisku i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Peru.


RE: Lech w reprezentacjach - Mosina - 05-06-2026

wiecie czy Palma pojechał na mecz towarzyski Hondurasu? Jeśli tak to o 2:00 z soboty na niedzielę grają z Messim Smile


RE: Lech w reprezentacjach - Skorpion - 05-06-2026

To trzeba będzie oglądać Big Grin w końcu to już Nasz piłkarz Wink


RE: Lech w reprezentacjach - Mosina - 05-06-2026

(05-06-2026, 18:18)Skorpion napisał(a): To trzeba będzie oglądać Big Grin w końcu to już Nasz piłkarz Wink

Dokładnie w końcu Wink


RE: Lech w reprezentacjach - Róża - 06-06-2026

A Słowenia kiedy gra?


RE: Lech w reprezentacjach - Skorpion - 06-06-2026

Jutro 20:45 z Chorwacją Smile


RE: Lech w reprezentacjach - strzelisty jupiter - 08-06-2026

(05-06-2026, 15:47)Mosina napisał(a): wiecie czy Palma pojechał na mecz towarzyski Hondurasu? Jeśli tak to o 2:00 z soboty na niedzielę grają z Messim Smile

Dwa strzały Palmy w meczu: zablokowany i niecelny. Zszedł w 81. minucie. Gnieciony mocno Honduras.


RE: Lech w reprezentacjach - Mosina - 08-06-2026

Ale pewnie nie prosili żeby już więcej nie strzelać Wink

Najważniejsze że bez kontuzji. Głosy z MS "w klubie gra super a przyjeżdża na kadrę i daje ciała". Znane?

A tak przy okazji, nie mając żadnego gracza na MŚ z klubu omija nas chyba premia od Fifa...