![]() |
|
Lech w reprezentacjach - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Lech w reprezentacjach (/showthread.php?tid=211) |
RE: Lech w reprezentacjach - galis - 31-03-2026 Ciężko się grało na tym klepisku ale dali radę i najważniejsze że bez kontuzji. Mońka udany debiut. Poza pierwszą akcją gdzie dał się łatwo objechać to dobre zawody. Nie wiedziałem że Gurgul potrafi grać tak kombinacyjnie w ofensywie. RE: Lech w reprezentacjach - secret - 31-03-2026 Ósma wygrana z rzędu Skrót jakby ktoś był zainteresowany (minutę reklam da się przeboleć) https://sport.tvp.pl/92388720/czarnogora-polska-eliminacje-me-do-lat-21-tuzi-skrot Mońka w 87 minucie zablokował strzał na raczej pewne 1:1 RE: Lech w reprezentacjach - rojber - 01-04-2026 Palma 81 min na boisku i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Peru. RE: Lech w reprezentacjach - Mosina - 05-06-2026 wiecie czy Palma pojechał na mecz towarzyski Hondurasu? Jeśli tak to o 2:00 z soboty na niedzielę grają z Messim
RE: Lech w reprezentacjach - Skorpion - 05-06-2026 To trzeba będzie oglądać w końcu to już Nasz piłkarz
RE: Lech w reprezentacjach - Mosina - 05-06-2026 (05-06-2026, 18:18)Skorpion napisał(a): To trzeba będzie oglądać Dokładnie w końcu
RE: Lech w reprezentacjach - Róża - 06-06-2026 A Słowenia kiedy gra? RE: Lech w reprezentacjach - Skorpion - 06-06-2026 Jutro 20:45 z Chorwacją
RE: Lech w reprezentacjach - strzelisty jupiter - 08-06-2026 (05-06-2026, 15:47)Mosina napisał(a): wiecie czy Palma pojechał na mecz towarzyski Hondurasu? Jeśli tak to o 2:00 z soboty na niedzielę grają z Messim Dwa strzały Palmy w meczu: zablokowany i niecelny. Zszedł w 81. minucie. Gnieciony mocno Honduras. RE: Lech w reprezentacjach - Mosina - 08-06-2026 Ale pewnie nie prosili żeby już więcej nie strzelać ![]() Najważniejsze że bez kontuzji. Głosy z MS "w klubie gra super a przyjeżdża na kadrę i daje ciała". Znane? A tak przy okazji, nie mając żadnego gracza na MŚ z klubu omija nas chyba premia od Fifa... |