Forum WL
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Róża - 11-05-2026

(11-05-2026, 19:06)Skorpion napisał(a): Najważniejsze grać swoje! Na nich! Wiadomo czy Skrzypa nie wróci do kadry?

Skrzypczak był już na ławie z Arką.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - SpokoLoko - 11-05-2026

Gumny za to pauzuje za kartki. Zagrożony natomiast jest Palma bo ma 3 żółte.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 11-05-2026

Niech Palma zrobi swoje wtedy może dostać nawet kartkę Wink
Szkoda że nie będzie Gumnego. 

Ogólnie trzeba uważać na żeby nie przyplątała się czerwona. Oni dobrze grają 1:1.
Kto w środku? Ouma i Kozubal? Środek będzie kluczowy. I szybki odbiór a jak się nie uda powrót do kompaktu. To może być szalony mecz. Radomiak to 4ta drużyna pod względem strzelonych goli


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - surfer - 12-05-2026

Po stronie Radomiaka nie zagra Wolski (kontuzja) i zapewne Abdoul Tapsoba (który tydzień temu ustrzelił hattricka). Wczoraj dostał czerwoną w meczu z Cracovią. Powinien pauzować do 18.05.
U nas nie będzie Milica - kontuzja i pauza 5 tyg (info z oficjalnej).


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - SpokoLoko - 12-05-2026

Czyli środek Skrzypa - Mońka


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Kleju - 12-05-2026

W Gdyni mecz będzie otwarty, bo tym razem im punkt nie wystarczy, więc takie granie będzie na korzyść Górnika.
Wobec czego nie liczę na święto w środę i w sobotę gramy finał o MP. Potrzebowaliśmy 32 kolejek, aby dotrzeć do tego momentu i nie zmarnujcie tego Panowie. Lepiej oszczędzić sobie nerwów na 23 maja.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - secret - 12-05-2026

Tak czy siak musimy poczekać do soboty. W środę nie ma opcji by było święto nawet licząc na to że będzie remis w meczu Rakowa z Jagiellonią a podejrzewam, że tam nie będzie remisu


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - elpatoo - 12-05-2026

Na nic nie trzeba czekać, wygrana w Radomiu daje nam mistrza.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Mosina - 12-05-2026

Czyli trzeba czekać do soboty  Big Grin

i lepiej, zróbmy to "jak należy", po zwycięstwie, w innym razie będą nam kazać słać kwiaty do Ojrzyńskich i innych.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Bartas98 - 12-05-2026

Czyli Skrzypa w obronie na Radomiak...