Forum WL
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 20-05-2026

Mrozek niech karnego strzela.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Podem - 20-05-2026

A wiadomo już że odchodzi?


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 20-05-2026

Nie ale chciałbym na wszelki wypadek Smile jak kiedyś Norbert Tyrajski, od jego czasów nie miałem bramkarza, którego tak lubiłem. Nawet Kotora.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Antonio - 20-05-2026

Skoro gramy na luzie i wynik nie ma znaczenia to Agnero niech zagra 90 minut i pokaże na co go stać.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 20-05-2026

To po Koronie Króla Strzelców.
Ty chcesz Agnero, ja Mrozka do karnych Big Grin

Mimo to uważam, że powinien grać w miarę pierwszy skład. Zasłużyli na taki mecz.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 20-05-2026

oczywiścię że pierwszy skład. w nagrodę, itd. może ewentualnie po 60 min zmiany żeby trybuny poskandowały nazwisko Ishaka, Palmy, Leo, i mogli zagrać zmiennicy.

w ogóle to pamiętacie kiedy ostatnio graliśmy na takim luzie i bez spiny, ale przy pełnych trybunach?


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - strzelisty jupiter - 20-05-2026

Inna drużyna z Mazowsza niespełna miesiąc temu? Smile


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - galis - 20-05-2026

maj 2022, ostatni mecz z Zagłębiem u siebie; bramki Kędziory i Czerwińskiego


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 20-05-2026

no tak - to chyba będzie taki mecz właśnie.

(20-05-2026, 16:42)strzelisty jupiter napisał(a): Inna drużyna z Mazowsza niespełna miesiąc temu? Smile

ale to dopiero po 36 minutach Smile


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - galis - 20-05-2026

teraz będzie o tyle lepiej, że oprócz tego przybędzie kilku Wychowanków, choćby Puszka to w Wiśle zagra Kamiński