Forum WL
Karnety 26/27 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Marketing Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Karnety 26/27 (/showthread.php?tid=227)

Strony: 1 2


RE: Karnety 26/27 - Pucenty - 17-06-2026

(17-06-2026, 13:56)raszko napisał(a): Pula karnetów została ograniczona do 15 tys, gdzieś mi ostatnio śmignęło, że sprzedali niecałe 12 tys.
Swoją drogą myślałem, że ta pula sprzeda się w miarę szybko.

Dziękuję @raszko.

Czyli trzeba się streszczać, bo za chwilę nie będzie.


RE: Karnety 26/27 - Harley - 17-06-2026

(17-06-2026, 15:44)Pucenty napisał(a):
(17-06-2026, 13:56)raszko napisał(a): Pula karnetów została ograniczona do 15 tys, gdzieś mi ostatnio śmignęło, że sprzedali niecałe 12 tys.
Swoją drogą myślałem, że ta pula sprzeda się w miarę szybko.

Dziękuję @raszko.

Czyli trzeba się streszczać,
bo za chwilę nie będzie.

Wczoraj było info na socialach Klubowych: 11.826 sprzedanych karnetów. 

Jutro zwalniają się rezerwacje z poprzedniego sezonu, także pewnie dobije do tych 15 tysięcy. Spiesz się Wink


RE: Karnety 26/27 - Mosina - 18-06-2026

Został niecały tysiąc