![]() |
|
Karnety 26/27 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Marketing Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=17) +---- Wątek: Karnety 26/27 (/showthread.php?tid=227) Strony:
1
2
|
RE: Karnety 26/27 - Pucenty - 17-06-2026 (17-06-2026, 13:56)raszko napisał(a): Pula karnetów została ograniczona do 15 tys, gdzieś mi ostatnio śmignęło, że sprzedali niecałe 12 tys. Dziękuję @raszko. Czyli trzeba się streszczać, bo za chwilę nie będzie. RE: Karnety 26/27 - Harley - 17-06-2026 (17-06-2026, 15:44)Pucenty napisał(a):(17-06-2026, 13:56)raszko napisał(a): Pula karnetów została ograniczona do 15 tys, gdzieś mi ostatnio śmignęło, że sprzedali niecałe 12 tys. Wczoraj było info na socialach Klubowych: 11.826 sprzedanych karnetów. Jutro zwalniają się rezerwacje z poprzedniego sezonu, także pewnie dobije do tych 15 tysięcy. Spiesz się
RE: Karnety 26/27 - Mosina - 18-06-2026 Został niecały tysiąc |