![]() |
|
To i owo kibolowo - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Hydepark (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6) +--- Wątek: To i owo kibolowo (/showthread.php?tid=64) Strony:
1
2
|
RE: To i owo kibolowo - Janiko - 08-05-2026 Mam plan w jakiś dzień pojechać sobie rowerem na dziewiczą górę. Jakieś porady? Można tam zostawić gdzieś zostawić rower ? RE: To i owo kibolowo - rojber - 08-05-2026 Jeśli nic się nie zmieniło to z 2 lata temu jak tam byłem to pod samą wieżą było kilka takich niedużych stojaków rowerowych. RE: To i owo kibolowo - strzelisty jupiter - 23-05-2026 Na Ratajach na osiedlach pod blokami można normalnie parkować bez płacenia czy są tam jakieś szlabany i strefy płatnego? RE: To i owo kibolowo - Róża - 23-05-2026 Można parkować. Z której strony jedziesz? RE: To i owo kibolowo - strzelisty jupiter - 23-05-2026 Od Śrymu. RE: To i owo kibolowo - Róża - 23-05-2026 To proponuje Czecha, Lecha abo nawet do IKEA, M1 i na Jedynkę. Ale pewnie wiesz... RE: To i owo kibolowo - strzelisty jupiter - 23-05-2026 Dzięki, najważniejsze że nie ma szlabanów. |