Forum WL
To i owo kibolowo - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Hydepark (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: To i owo kibolowo (/showthread.php?tid=64)

Strony: 1 2


RE: To i owo kibolowo - Janiko - 08-05-2026

Mam plan w jakiś dzień pojechać sobie rowerem na dziewiczą górę. Jakieś porady? Można tam zostawić gdzieś zostawić rower ?


RE: To i owo kibolowo - rojber - 08-05-2026

Jeśli nic się nie zmieniło to z 2 lata temu jak tam byłem to pod samą wieżą było kilka takich niedużych stojaków rowerowych.


RE: To i owo kibolowo - strzelisty jupiter - 23-05-2026

Na Ratajach na osiedlach pod blokami można normalnie parkować bez płacenia czy są tam jakieś szlabany i strefy płatnego?


RE: To i owo kibolowo - Róża - 23-05-2026

Można parkować. Z której strony jedziesz?


RE: To i owo kibolowo - strzelisty jupiter - 23-05-2026

Od Śrymu.


RE: To i owo kibolowo - Róża - 23-05-2026

To proponuje Czecha, Lecha abo nawet do IKEA, M1 i na Jedynkę. Ale pewnie wiesz...


RE: To i owo kibolowo - strzelisty jupiter - 23-05-2026

Dzięki, najważniejsze że nie ma szlabanów.