![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 13-08-2025 (13-08-2025, 07:05)strzelisty jupiter napisał(a): Tak już jest, że w Aarhus może być pomijany, coś tam nie trybi, a w Lechu przez tą rundę wymiatał i wpisał się w krajobraz. "Więcej ich nie ma niż są" ![]() 24/25 Golizadeh: 33/8 as. 6 Sousa: 31/13 as. 6 Walemark: 22/8 as. 4 (mógł grać od 7 kolejki, bo przyszedł w sierpniu) RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 13-08-2025 A potem przychodzi mecz o upragniony awans do elity i niemal cały mecz grasz miernym Szymczakiem na skrzydle (!!!), cały mecz nie ma kto wejść za coraz starszego Ishaka, a wisienką na torcie jest próba postraszenia przeciętnej Crveny goleadorem Fiabemą. Czy zarządzający klubem Lech Poznań są poważni? Ja rozumiem raz popełnić jakiś błąd i później się nauczyć jak tego uniknąć, ale tu po raz trzeci jest ten sam circus i skandaloza. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 13-08-2025 Słowo klucz "upragniony" - dla kogo? Oni już swoje "upragnione" cele osiągnęli. Nie ma najmniejszych podstaw by w jakiekolwiek słowa im wierzyć. Co z nich wynika? Bez czynów można je sobie wsadzić w dupe RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 13-08-2025 Jestem ciekaw jak czują się ci wszyscy, którzy tu wypisywali, że jak Rutkowski powiedział że przyjdzie napastnik, to przyjdzie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 13-08-2025 Niels nie jest optymistą co do kontuzji Gumnego, wygląda na poważny uraz. W takim razie na prawej stronie zostaje nam Ali (choć nadal niewiadomo jak długo będzie pauzował) i Szymczak... Przykre jest to, że spotkała nas taka fala kontuzji ale od paru tygodniu kilka osoba wraz ze mną pisało o pilnym ściągnięciu zawodnika na prawe skrzydło. Teraz to się potwierdza. Kolejna sprawa, są użytkownicy którzy pisali, że timing transferów jest dobry, jak widać nie. Zawodnicy powinni być już w Poznaniu miesiąc wcześniej, sam Niels mówi, że potrzebują czasu by się nauczyć stylu i zarządzania meczem przez Lecha. Ishak, dziękuję że jesteś, dziękuję, że oddajesz serducho i przepraszam za brak konkurenta, zawodnika, który mógłby pomóc w końcówce (jak np wczoraj). Przepraszam, za Rutkowskiego i Rząsę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 13-08-2025 Nie wiem skąd info, ale na transfermarkt piszą, że Gholizadeh ma zerwanie mięśnia uda i powrót w październiku... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-08-2025 No to bajka. To znowu nie ma kto grać. Super. Bierzemy kontuzjowanych i tak się to kończy. A i tak potem w tak potem w takim marcu usłyszymy że no jakby była taka paka od początku to mistrz w kwietniu i lm na bank. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 13-08-2025 Tak to już jest jak zarząd Lecha robi transfery do Reha. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 13-08-2025 Szkoda. Cóż z genkiem bez wzmocnień też łomot. Zostanie LKE liczę tam na piękną przygodę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 13-08-2025 (13-08-2025, 08:54)Kefas9494 napisał(a): Nie wiem skąd info, ale na transfermarkt piszą, że Gholizadeh ma zerwanie mięśnia uda i powrót w październiku... Na Szymczaku do Europy ![]() To jest sytuacja dramatyczna, począwszy od kontuzji, po transfery (timing bądź brak) aż do zarządzania. 3/4 forum wiedziało co się wydarzy...lepiej my wyciągamy wnioski niż oni. Zabawne |