![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 31-12-2025 Znaczy się kto zabroni marzyć? Nikt ale bądźmy poważni. Trzeba było tam jeszcze Ronaldo Messiego i Neymara wpisać albo Yamala. I takie rzeczy to można robić jako ekstra transfery a nie opierać się na liście życzeń nierealnej a potem szukać z łapanki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 31-12-2025 Strzelisty Jasne, musimy się zgodzić z tym, że się nie zgadzamy. Oby było dobrze, nie ważne kto ma rację tak właściwie. Zatem dobrego roku wszystkim Wam życzę, oby Lech dał nam sporo radości w 2026. Tego się trzymajmy, jak będzie dobrze, to każdy z nas się ucieszy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 31-12-2025 Mistrz się obroni! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 31-12-2025 Dobre życzenia. Na koniec każda droga która prowadzi do celu jest dobra. Wszystkiego najlepszego dla Was! RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 31-12-2025 Tak jest! Liczy się tylko Lech Najlepszego w nowym roku
RE: Pogłoski transferowe 2026 - MichalM - 31-12-2025 Do siego roku 2026 Pany! Możemy się nie zgadzać, możemy kłócić, jednak droga każdego z nas prowadzi do MP! Tego życzę Wam i sobie. Z małą wisienką CL RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 01-01-2026 Wszystkiego dobrego dla wszystkich forumowiczów i dla Lecha w tym Nowym Roku! Wg Gianluci Di Marzio Ryan Fosso z holenderskiej Fortuny Sittard jest na liście życzeń "Kolejorza". Di Marzio twierdzi, że oprócz Lecha jest zainteresowanie Empoli, Kaiserslauten, Borussia Moenchengladbach i Hertha https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/lech-rusza-po-gracza-z-holandii-ma-wielka-konkurencje-na-rynku/290421 RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 01-01-2026 I pewno Widzew... RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 05-01-2026 Charleroi chce wcześniejszego zakończenia wypożyczenia Szymczaka... RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 05-01-2026 Ciekawe czemu. |