![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 05-01-2026 A wiadomo coś o konkretnych ruchach z klubu? Fiabema? Hoffman? Szymczak? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 06-01-2026 Jest oficjalka smsowa: Plamen Andreev zawodnikiem Lecha! Bramkarz dołączył do nas w ramach wypożyczenia na pół roku, z opcją wykupu z Feyenoordu. Na papierze dobry ruch. Teraz środkowy pomocnik proszę. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 06-01-2026 Wypożyczenie na pół roku. Dziwnie. Albo zakładamy, że będzie kilkukrotnie bronił, co mi się nie wydaje, albo Mrozek odchodzi już teraz. Bo jak odchodzi latem i nadal będzie bronił, to półroczne wypożyczenie nie ma rąk ani nóg. Wiem, że będzie można go wtedy wykupić, ale na jakiej podstawie, skoro w trybie meczowym się raczej nie sprawdzi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 06-01-2026 Prawdopodobnie dostanie szansę w 1 z 3 meczów w ZEA - może z Samarkandą i potem się zobaczy. Jak wysoko wygramy w pierwszym meczu play-off w LK to kto wie, w rewanżu też wystąpi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 07-01-2026 (06-01-2026, 20:02)strzelisty jupiter napisał(a): Wypożyczenie na pół roku. Dziwnie. Albo zakładamy, że będzie kilkukrotnie bronił, co mi się nie wydaje, albo Mrozek odchodzi już teraz. Bo jak odchodzi latem i nadal będzie bronił, to półroczne wypożyczenie nie ma rąk ani nóg. Wiem, że będzie można go wtedy wykupić, ale na jakiej podstawie, skoro w trybie meczowym się raczej nie sprawdzi. Ło Panie. A ja chciałem nawet napisać, że to jest transfer twojego imienia. Bo we wcześniejszych wpisach (słusznie) apelowałes, że powinni ściągać następców/zmienników przynajmniej okienko wcześniej. No i jest taki transfer bramkarza. Załatwia on kilka spraw. Pierwsza - w końcu mamy drugiego bramkarza. Bo jak nawet połamany Mrozek grał,.to niestety ale nikt Pruchniewskiego i Krzycha Bąkowskiego serio nie traktował. Andreev jednak swoje w Bułgarii pograł, a w grudniu zagrał też kilka meczów w Hiszpanii, więc całkowitym ogórem nie jest. W razie W, jest dobra alternatywa dla Mrozka. A to oznacza też realną konkurencję. Andreev będzie miał chrapkę podgryzać Mrozka, a przyjeżdża z miejsca, gdzie chce jechać Mrozek - na zachód. Więc konkurował tam z pewnie lepszymi bramkarzami niż Bartek. A taka konkurencja powinna dobrze wpływać na formę naszej jedynki. A trzy to idealne rozwiązanie dla Lecha pod kątem zastąpienia Bartka za pół roku. Dostają perspektywicznego bramkarza na rundę, żeby go obejrzeć w treningach, zobaczyć jak się prezentuje, a także pewnie dać mu szansę w kilku meczach (jak na treningach będzie ok). I jak trenerzy uznają, że to jest ten poziom, to wykup i od nowego sezonu, od razu, od początku przygotowań, mamy jedynkę. A do ściągnięcia będzie ewentualny jego back-up (jak ostatecznie żaden bramkarz od nas się nie nadaje). A jak Andreev okaże się chujowy no to trudno, wracamy do punktu wyjścia, ale na papierze wygląda na gościa, który może Mrozka od nowego sezonu zastąpić.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-01-2026 Marchwiński w treningu ponoć też top. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 07-01-2026 I dlatego w nagrodę wrócił do kadry Lecce. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 07-01-2026 Takie same zdanie mam. Przetestujemy zobaczymy czy nie Dolha i podejmiemy decyzję. Jedynego czego się boję to, tego, że okaże się że jeden mecz nie wystarczył zostanie odpalony a potem wyjdzie, że był błąd. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 07-01-2026 (07-01-2026, 07:49)strzelisty jupiter napisał(a): Marchwiński w treningu ponoć też top. W treningu i w kilku meczach. Lepiej chyba tak niż bierzesz następcę latem. Wtedy nie masz żadnego pola manewru. A jeszcze dochodzi aspekt kiedy ogarneliby takowego. A taki transfer same plusy, zero minusów. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-01-2026 Dla mnie to półroczne wypożyczenie ma sens tylko wtedy, gdy nowy dostanie ze dwa, trzy mecze - nie o pietruszkę. I się wykaże. |