![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 07-01-2026 Mrozek pewnie transfer latem, nowy dostanie kilka szans, okaże się, że nie jest ręcznikiem i od nowego sezonu będzie jedynką. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 07-01-2026 Pytanie czy Niels jest w stanie wpuścić w ważnym meczu - a tylko takie przed nami - innego bramkarza niż Mrozek. Do tej pory nie zrobił tego nawet z autsajderem z niższej ligi w Pucharze Polski. Zobaczymy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kleju - 07-01-2026 Gość, który ponoć mentalnie nie istnieje. Trzeba go głaskać i chwalić. Pierwszy błąd i spala się totalnie. Bez rytmu meczowego też ponoć bardziej flop niż top. Musi grać, żeby było git (nie dziwne, jak w przypadku wielu zawodników) jednak my musielibyśmy posadzić Mrozka... a nie posadzimy, więc będzie miał się szansę pokazać w 1-2 meczach, wejście w biegu, bez rytmu... czyli z szansą na zawalenie jakiegoś PP czy innego meczu ligowego z Termalikom. Bo, że go sprawdzimy w poważnym meczu lub w kilku z rzędu to szanse nikłe. Przypuszczam więc, że albo w tych 1-2 meczach będzie kozak i na tej bardzo małej próbie zostanie latem, albo okaże się drugim Rudko i nie daj boże wyrzuci nas z PP. No chyba, że zagra bez ciśnienia w jakimś rewanżu LKE po wysokiej wygranej w pierwszym meczu. I żeby nie było, nie krytykuje działania z transferem. Tak powinno się robić, aby mieć zastępstwo gotowe szybciej. Niemniej pozycja bramkarza jest o tyle specyficzna, że tutaj nie masz 17 prób jak z piłkarzem z pola, że wpuścisz go sobie raz w podstawie, innym razem na 15-30min. Tutaj albo dajesz mu szansę i ci broni (nierealne bo Mrozek) albo próbujesz jedną jazdą testową i masz 50/50. Oby mój wpis się źle zestarzał, ale na dzisiaj wróżąc na podstawie internetowych wieści o tym zawodniku- osobiście uważam, że w sierpniu go z nami na obozie przygotowawczym nie będzie i będziemy szukać BR. PS. Mimo wszystko będę spokojniejszy wiedząc, że na ławce siedzi on niż młody, bo w kilku meczach poprzedniej rundy, gdy Mrozek zgłaszał problem pewnie niejednemu dupa się paliła co teraz. RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 07-01-2026 Lisman zamiast wypozyczenia do Polonii chce zrobić operacją łąkotki. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-01-2026 Ponoć są chętni na Fiabemę w tym okienku, nie ma tematu wypożyczenia Jakóbczyka jak i skrócenia wypożyczenia Szymczaka. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 09-01-2026 Dobrze, że Brian wzbudza zainteresowanie. Przyda się porządny zastrzyk gotówki przed negocjacjami z Celtikiem ws Palmy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 09-01-2026 Może wymiana 1 za 1. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 09-01-2026 To nie byłoby głupie. W Celticu jest obecnie dwóch kontuzjowanych napastników i dwóch ze sprawnymi nogami. I ci sprawni - Iheanacho i Kenny - nie rozpieszczają liczbami. Przydałby im się dopływ świeżej krwi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 09-01-2026 widać, że już brakuje meczów
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 09-01-2026 W Celtiku wywalili właśnie trenera po 32 dniach. Podobno najgorszego w historii. W ośmiu meczach 6 porażek. Pamiętam 3 pkt z Widzewem jesienią. Może w Szkocji też to widzieli. Kiedy, jak nie teraz? Dodałem Celtic do obserwowanych, |