![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 15-08-2025 Swoje zrobił, znając życie i jego zdrowie to za rok, dwa jako wolny zawodnik zapuka do polskich klubów. Ale za pomoc przy zdobyciu mistrza dzięki! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 15-08-2025 Tak czułem, że Ali trafi na stół. Operacja mięśnia. 3 miesiące rehabilitacji. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 15-08-2025 Czyli znowu jesteśmy w d... bez skrzydeł. Dwóch znowu potrzebujemy. Ale to także jest takie dziwne myślenie bo za chwilę się okaże, że mamy 9 skrzydłowych w kadrze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 15-08-2025 Nieważne ile mamy w kadrze tylko ilu może grać. Jeśli potrzeba 9 żeby dwóch było sprawnych to widać tak musi być. A czy Ali po sezonie nie mial jakiegoś zabiegu czy mi się już myli? To jest coś nowego czy tamto się odnowiło? A Sousa? Cóż. Dzieciak. Ale chce o nim dobrze myśleć. Powodzenia i dzięki RE: Quo Vadis Lech Poznań - Pucenty - 15-08-2025 Wiec chyba na jednym sie skonczy, pewnie wypozyczenie z opcja. Byle ktos na poziomie Walemarka... Zimą dostaniemy 3 "transfery" skrzydłowych - Walemark, Hakans, Ali. A tymczasowo musimy nauczyć się żyć bez nich... RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 15-08-2025 @Pucenty, spory optymista z Ciebie .To na ten moment naszymi skrzydłowymi są: Palma, Leo, Lisman, Fiabema, Szymczak? Źle to wygląda, dwóch do podstawy, jeden do wypożyczenia i dwójka do wyjebania. Niels, ufam Tobie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 15-08-2025 Ali chyba był u Siebie w kraju na urlopie i dlatego dłużej wracał. Coś tam miał po zakończeniu sezonu ale niby zaleczył. Fakt jest taki, że mamy tylko Palmę i Leo a potrzebujemy jeszcze dwóch. Od biedy Szymczak niech tam gra. Bo pomimo hejtu coś tam próbuje na skrzydle. Lismanowi więcej czasu i jeden nowy kozak. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 15-08-2025 Swoją drogą to takiego pecha to chyba nikt się nie spodziewał. Wypadła cała siła ofensywna z wyjątkiem Ishaka. Ali, Patrik, Hakans i Sousa. Na ten moment marne pocieszenie, że pierwsi trzej wrócą pewnie dopiero w przyszłej rundzie. Minimum jeden skrzydłowy na juz. Oby coś dobrego ugotowali. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 15-08-2025 (15-08-2025, 18:01)Mosina napisał(a): A czy Ali po sezonie nie mial jakiegoś zabiegu czy mi się już myli? To jest coś nowego czy tamto się odnowiło? Po sezonie miał zabieg pachwiny a teraz przywodziciel. RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 15-08-2025 Czyli do końca roku wypada. Potrzebujemy na już 2 nowych skrzydłowych! W ogóle co to za jaja, że po mistrzowskim sezonie do kadry wchodzi 4 nowych skrzydłowych nie było chyba jeszcze takiego przypadku w najnowszej historii Lecha. 2 nowych na skrzydło plus napastnik dalej oczekiwani, a tu nadal cisza. |