![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 10-01-2026 Czyli wszystko jasne. Puścili Sindre pod warunkiem że wezmą Bryana, RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 11-01-2026 A wiadomo co z Hoffmanem? Też rozwiązanie kontraktu? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 11-01-2026 Też? A z kim rozwiązali już kontrakt? Hoffman, Fabiema i Bąkowski dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów na wiosnę . Do czasu ich znalezienia będą trenować we Wronkach z rezerwami. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 11-01-2026 Chodzi o to, że powinno mu się to zaproponować. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 11-01-2026 Na meczykach mówią, że 6-tka nawet na dniach może się pojawić. Dobrze się stało, że Ouma coś odwalił. Pozbyli się złudzeń że się da obejść bez transferu na tę pozycję. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 11-01-2026 (11-01-2026, 20:52)Skorpion napisał(a): Chodzi o to, że powinno mu się to zaproponować. Co masz na myśli. I co nam daje rozwiązanie czyli zerwanie. Kontrakt piłkarski nie rozwiązuje się jak umowy z Polsatem. Finansowo pewnie wychodzi na to samo co trzymanie zawodnika więc w praktyce się trzyma, ewentualnie zachęca się delikwenta do szukania klubu co oznacza "podpiszemy porozumienie" RE: Pogłoski transferowe 2026 - joseph - 12-01-2026 (10-01-2026, 23:30)secret napisał(a): Czyli wszystko jasne. Puścili Sindre pod warunkiem że wezmą Bryana, Deal dekady. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 12-01-2026 Zaproponować i tyle. A jak nie to rezerwy i niech biega gdzieś tam w trzeciej lidze. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 12-01-2026 Rutek jest nagrzany na Aritza Aldasoro z Racingu ale to chyba gracz na pozycję nr 8 niż na 6. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 12-01-2026 Lepiej niech szuka w Portugalii, z Hiszpanami mu raczej nie szło. Poproszę drugiego Tibę grającego niżej. |