![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - rojber - 28-05-2025 Ja to przede wszystkim tonowałbym nastroje u osób, które uważają, że zdobycie MP przez Lecha musi albo będzie się wiązało z kozackimi transferami pod LM. Nie jest to pierwszy tytuł i pierwsza walka o LM ekipy Rutkowskich. Doświadczenia z poprzednich lat jasno pokazują, że takowych i teraz pewnie nie będzie. Uzupełnimy skład kimś komu kończy się kontrakt i może zrobimy jeden - dwa transfery gotówkowe. Mamy już jeden przykład - Carstensen. Prawdopodobnie go nie wykupimy bo 1.5 mln euro to bardzo dużo, weźmiemy za to za darmo Irańczyka, który w Dinamo Zagrzeb odgrywał przez cały swój pobyt drugoplanową rolę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 28-05-2025 Na 5. lipca musimy mieć drugiego napastnika. Gramy wtedy drugi sparing (po Chrobrym) - rywalem będzie Banik, tydzień później Teplice. I to ostatni sprawdzian przed kolejnym sezonem. Robimy jakieś zakłady czy przyjdzie do tego piątego?
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 28-05-2025 W pierwszej meczu mamy 8% szans na trafienie mistrza Chorwacji a to nie tylko nie jest spacerek ale ciężary... Pafos to już też nie jest ten sam klub z którego przyszedł Rudko a to już kolejne 8% "szans" RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 28-05-2025 A to nie są to magiczne koszyki geograficzne? Nie trafimy przez to na Litwę, Łotwę i Skandynawię? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 29-05-2025 Znany jest dokładny termin superpucharu? Wg livesports to 13.07, godzina 20. Jest to niedziela, ale tam często błędy są, a w necie nigdzie mi dokładna data nie mignęła. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 29-05-2025 Chyba tak bo ma być pomiędzy meczami Legii w kwalifikacjach LE. I chyba Chorzów. czego nie rozumiem RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 29-05-2025 To bym na miejscu Lecha oprotestował. Zawsze się grało u mistrza! RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 29-05-2025 ostatnio jednak na Narodowym przypomnę RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 29-05-2025 Na Narodowym i 9 miesięcy po pierwszym terminie. Ten mecz przyniósł więcej wstydu niż korzyści. Legia będzie grać 10.07 w eliminacjach, mecz będzie w niedzielę, ale czemu Chorzów? Jakiś link, coś? RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 29-05-2025 Z tym Superpucharem to czekam aż któryś Klub pokaże w końcu jaja i wyśle drugą drużynę |