![]() |
|
Lech w reprezentacjach - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Lech w reprezentacjach (/showthread.php?tid=211) |
RE: Lech w reprezentacjach - Skorpion - 08-06-2026 No Fifa nam tym razem nie zapłaci za kadrowiczów. Zawsze jakieś siano. RE: Lech w reprezentacjach - spotlite - 08-06-2026 I zaburzone przygotowania do sezonu gratis... Walić te drobniaki - one nie zastąpią dobrego urlopu i pełnego cyklu przygotowań do sezonu. |