Forum WL
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Kefas9494 - 12-05-2026

Raków Jaga remisik, Górnik Arka remisik i wtedy już kataklizm nam odbierze tytuł. Niemniej, te dwa mecze trzeba wygrać dla lepszego smaku tytułu.

A potem proszę o ogłoszenie po kolei: Niels, Palma, Milic, Ali, Linetty, Kownacki. Smile


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Róża - 12-05-2026

I Puszka, nasz wariacik.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Icek - 12-05-2026

Chyba jednak raczej nie, z tego co sam mówi. Ma zostać w Sabah


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - secret - 12-05-2026

(12-05-2026, 16:06)elpatoo napisał(a): Na nic nie trzeba czekać, wygrana w Radomiu daje nam mistrza.

no czyli trzeba czekać do soboty


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - elpatoo - 12-05-2026

No tak, już bym tak chciał tego mistrza, że naginam czasoprzestrzeń


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - secret - 12-05-2026

3 punkty w Radomiu to marzenie... żeby nie było takiej nerwówki jak rok temu... nie ma już Mario Gonzaleza..


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - SpokoLoko - 12-05-2026

Gonzalez trzepnął kastę w Katowicach. Ważną w chu.

W Radomiu rok temu był remis 2:2 i pamiętny babol Mońki. Kasty dla nas Jagiełło i Ishak. Dla Radomiaka Capita i Tapsoba. Pierwszego już tam nie ma, drugi nie gra za kartki.

Oglądając sobotni mecz z Arką z moim kumplem doszliśmy do wniosku, że Lech jakoś nie może sprawić, żeby ostatni mecz już był na spokoju, jeżeli jest możliwość wcześniej zdobyć MP. No kurw@ nie mogą. Od Mistrza za Lewego, Peszki i spółki o MP zawsze decyduje ostatni mecz. Nie mówię, żeby zapewniali sobie mistrza w marcu jak w czasach swojej hegemonii milicyjni, ale jeżeli jest możliwość zamknięcia tego wcześniej to oni remisują u siebie z Arką z przewagą posiadania 80% do 20%.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - joseph - 12-05-2026

W Gliwicach w 2022 mieliśmy  mistrza w przedostatniej kolejce. i głowce Ishaka


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Pekol - 13-05-2026

Mistrza mieliśmy w następnej kolejce po meczu z Wartą i późniejszym zwycięstwie Zagłębia, ale tam graliśmy pod presją, bo porażka mogła spowodować spadek na 2 miejsce.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - rojber - 14-05-2026

Na gwizdku Karol Arys. Na VARze Małyszek.