Forum WL
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 20-05-2026

Mój znajomy z liceum na ławce Wisły. Zresztą do niedawna trener w Akademii Lecha.
Jest trochę tych powiązań.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Pucenty - 22-05-2026

Mrozek - Gumny, Mońka (Skrzypa), Janyszka, Moutinho - Dudek (Jagiełło), Ouma - Hakans, Ishak, Ismaheel (Walemark) - Agnero

Ja bym to tak ustawił... Można poćwiczyć na dwóch napastników. W drugiej mógłby być debiut Gmura, Delikata czy Szymczaka. Ale nie mam zielonego pojęcia czy ktoś w ogóle takie plany ma. No i zapewne przesadziłem ze zmianami, chociaz kiedy jak nie w takim meczu?

Ale stawiam nieśmiało, że jutro Janyszka w pierwszym składzie będzie testowany.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Pekol - 22-05-2026

Kiedy? Od przyszłego sezonu, dajmy się pobawić bez presji tym co ciągnęli ten wózek w tym sezonie.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Kefas9494 - 23-05-2026

Uważam jak Pukiel. Jakbym był piłkarzem to chciałbym zagrać w takim meczu. Bez presji, pobawić się, przy głodnym dopingu. To jest jak fajna nagroda.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Róża - 23-05-2026

Oprócz gry o 3 pkt to warto dzisiaj wspomóc Ishaka w zdobyciu korony strzelców.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Skorpion - 23-05-2026

To jest ten jedyny mecz w sezonie bez presji, potrzeby wygrania. Niech zagrają sobie ze spokojem. Z luzem. Ale też jak mistrzowie. na nich!!!


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - WaNiA - 23-05-2026

(22-05-2026, 23:16)Pucenty napisał(a): Mrozek - Gumny, Mońka (Skrzypa), Janyszka, Moutinho - Dudek (Jagiełło), Ouma - Hakans, Ishak, Ismaheel (Walemark) - Agnero

Ja bym to tak ustawił... Można poćwiczyć na dwóch napastników. W drugiej mógłby być debiut Gmura, Delikata czy Szymczaka. Ale nie mam zielonego pojęcia czy ktoś w ogóle takie plany ma. No i zapewne przesadziłem ze zmianami, chociaz kiedy jak nie w takim meczu?

Ale stawiam nieśmiało, że jutro Janyszka w pierwszym składzie będzie testowany.

Wychodzimy na galowo, a w trakcie meczu zmiany i owacja dla tych którzy najmocniej przyczynili się do MP....Papy, Palmy, Koziego, Mońki, Mrozka i Leo.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Pinkin - 23-05-2026

Dokładnie tak jak pisze Wania, najmocniejszy dostępny skład i w okolicach 55-60-70 minuty zmiany najbardziej zasłużonych graczy + jeżeli Bartek na 100% odchodzi to też można by go zmienić, dla owacji.

Ps.
@Koziołek
Widzę, że ktoś tu kończył X LO Wink


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - galis - 23-05-2026

pełna zgoda, dodam tylko że zmiany koniecznie pojedyńcze


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Pinkin - 23-05-2026

Nie da się bo są tylko 3 okienka na zmiany, więc 2x muszą być podwójne.