Forum WL
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 (/showthread.php?tid=228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Skorpion - 12-06-2026

Ja akurat obczajałem sobie mecz o 4 nad ranem. Czesi zagrali słabo jak na nich. W zasadzie sami sobie bramki strzelają.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Pawlisko - 12-06-2026

(12-06-2026, 08:25)secret napisał(a): Jak się patrzyło na to RPA co wyprawiało... to czasem tak bardzo naszą reprezentację przypominało

W punkt. Zagrali taką padakę jak my z Koreą i patrząc na nich jednak trochę człowiek się ucieszył, że tym razem ten wstyd nie jest naszym udziałem.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - raszko - 12-06-2026

Zajebiste te miny zawodników RPA jak sędzia im tłumaczy nie wiadomo w jakim języku czerwoną kartkę. Gotowy mem w stylu "co ty pierdolisz??".


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 12-06-2026

Brawo Bośnioki. Też odruchowo pijecie wodę jak jest hydration break?


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Skorpion - 12-06-2026

To jest tak głupi przepis/zasada że głowa mała. W USA w tym czasie lecą reklamy. A ci w Meksyku w meczu gdzie jest pochmurno i 25 stopni robią przerwę.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - secret - 12-06-2026

W USA powinni im wyjaśniać zasady gry w tym czasie.
Ja odruchowo piję coś innego. Ale nie że dużo. Tylko łyk, może parę.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kefas9494 - 13-06-2026

I ktoś wam się ciekawy rzucił w oczy na transfer do Lecha?


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - strzelisty jupiter - 14-06-2026

Na razie Europa w odwrocie na turnieju rozgrywanym poza Starym Kontynentem. Tak sobie myślę jaka byłaby szydera w kraju, gdybyśmy wtopili z Koreą jak Czesi (miało to już przecież miejsce i były kpiny), zremisowali z Kanadą czy Katarem albo przegrali z Australią. Szkoci bronią póki co honoru Europy, ale grali ze słabym Haiti. Chociaż jak tak zerknąłem na skrót - czy aż takim słabym? Voo Doo momentami cisnęli, więc to 1:0 psim swędem trochę. Po rekoszecie zresztą.
Może my za ostro naszych oceniamy, a świat Europie odjeżdża.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Róża - 14-06-2026

Mistrzostwa się jeszcze nie skończyły. W sumie, dopiero się zaczęły.


RE: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Skorpion - 14-06-2026

Na razie to oprócz Szwajcarów to grały ogryzki z europy. Wejdą do boju potęgi zobaczymy jak pójdzie Big Grin Aż dziw, że nikt nie wpadł w europie na pomysł zorganizowania jakiegoś turnieju pocieszenie Big Grin Sporo drużyn się nie dostało i myślę, że więcej osób by chciało takie coś obejrzeć niż sparing z Haiti czy Curacao.