Forum WL
Funkcjonowanie forum - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Sprawy techniczne (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Sprawy techniczne Forum (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Funkcjonowanie forum (/showthread.php?tid=78)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 12-05-2026

(10-05-2026, 22:01)rojber napisał(a): Widziałem, jutro się do Ciebie odezwę i ogarniemy temat.

Chyba weszła jakaś zmiana na wersję mobile ale teraz jest już kompletna tragedia


RE: Funkcjonowanie forum - Pawlisko - 12-05-2026

Właśnie wrzuciłem poprawkę i z tego co testowałem u żony i u siebie na telefonach to działa dobrze. Mógłbyś mi napisać z jakiej przeglądarki korzystasz?


RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 12-05-2026

Safari


RE: Funkcjonowanie forum - Pawlisko - 12-05-2026

Dzięki. Będę pracował nad rozwiązaniem problemu.

Jak ktoś może sprawdzić u siebie i opisać jaki sprzęt(iphone/android), jaka przeglądarka i czy forum wygląda ok czy nie to ułatwi sprawę.

Silnik forum jest bardzo stary i przebudowa stylu wymagała wielu korekt. Niestety tak czasem jest, że na różnych sprzętach może to wyglądać różnie, ale mam nadzieję, że uda się rozwiązać wszystkie problemy, by korzystanie na mobilach było czytelne. Jeśli nie to w ostateczności zawsze można wrócić do tego co było.


RE: Funkcjonowanie forum - secret - 12-05-2026

czy kiedyś nie było tu opcji, żeby po ponownym zalogowaniu można było wyświetlić tylko posty "nowe od ostatniego zalogowania"?


RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 12-05-2026

(12-05-2026, 21:38)Pawlisko napisał(a): Dzięki. Będę pracował nad rozwiązaniem problemu.

Jak ktoś może sprawdzić u siebie i opisać jaki sprzęt(iphone/android), jaka przeglądarka i czy forum wygląda ok czy nie to ułatwi sprawę.

Silnik forum jest bardzo stary i przebudowa stylu wymagała wielu korekt. Niestety tak czasem jest, że na różnych sprzętach może to wyglądać różnie, ale mam nadzieję, że uda się rozwiązać wszystkie problemy, by korzystanie na mobilach było czytelne. Jeśli nie to w ostateczności zawsze można wrócić do tego co było.

Dzięki za podjęcie tej próby. Szacun


RE: Funkcjonowanie forum - MichalM - 12-05-2026

A jesteś w stanie ogarnąć temat odpowiedzi na czyjś wpis? Po kliknięciu "odpowiedź" wyświetla się na cały ekran wybór emotikonów. Dopiero na samym dole jest okienko na treść.


RE: Funkcjonowanie forum - rojber - 13-05-2026

U mnie na Safari wygląda dobrze. Jest inaczej, to fakt i trzeba się przyzwyczaić.
Również ogromne podziękowania dla Pawlisko za zaangażowanie i pomoc w ulepszeniu forum by wszystkim było łatwiejSmile


RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 13-05-2026

Wygląda dobrze. Ale pisanie jest tak jak pisze Michał bardzo trudne. Trzeba się przebić przez emoty co ciekawe duże na cały ekran. Przynajmniej ja tak mam


RE: Funkcjonowanie forum - MichalM - 13-05-2026

(13-05-2026, 07:25)Mosina napisał(a): Wygląda dobrze. Ale pisanie jest tak jak pisze Michał bardzo trudne. Trzeba się przebić przez emoty co ciekawe duże na cały ekran. Przynajmniej ja tak mam

Potwierdzam, też tak mam Wink