![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - pacal - 15-08-2025 Kurde co jest w tym naszym powietrzu? Nieważne czy przed przyjściem do Lecha gość się często łamał, czy był okazem zdrowia. Nieważne czy grał rutynowo na wyższej intensywności czy dopiero w Lechu. Przychodzą i się zaczynają wizyty w szpitalu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 17-08-2025 Nie wiem czy warto zaliczać Palmę do grona skrzydłowych, skoro Niels ciągle wystawia go na 10 RE: Quo Vadis Lech Poznań - Piecia_KKS - 19-08-2025 Joel wypada na 2tyg. z powodu kontuzji jak podaje kanał sportowy. Nie mamy w takim razie prawego obrońcy na genk. masakra co się dzieje... RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 19-08-2025 Czyli będzie musiał zagrać Douglas albo Salamon, chyba, że któryś z pomocników pójdzie na prawą obronę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 19-08-2025 (19-08-2025, 11:22)Piecia_KKS napisał(a): Joel wypada na 2tyg. z powodu kontuzji jak podaje kanał sportowy. Czy leci z nami pilot???? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Kefas9494 - 19-08-2025 XDDD Nie no, to jakieś fatum czy co się dzieje. On ich tam na treningach bije kijem? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-08-2025 W rezerwach kto gra na prawej? Dawać go do podstawy RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 19-08-2025 A zgłoszony? RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 19-08-2025 Dla mnie ewidentnie winy należy szukać w prowadzeniu treningów, trener/sztab przygotowania fiz popełniają jakieś błędy i stąd te problemy z kontuzjami. RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 19-08-2025 A może w końcu jest to czego od zawsze chcieliśmy czyli wzięli ich za gardła, zwiększyli obroty i chorowite jednostki wypadają. Jagiełło, Gumny to kontuzje po starciach. Joel niestety nie wiemy czy to wynika z meczu, choć czas podania i diagnoza w dniu dzisiejszym sugeruje, że to po meczu. Murawski kontuzja w poprzednim sezonie. Walemark i Hakans na obozie przygotowawczym. Zostaje Ali, tutaj nie potrafię skleić czy to przez brak przygotowania, mecz czy za ciężkie obroty (19-08-2025, 11:58)Skorpion napisał(a): W rezerwach kto gra na prawej? Dawać go do podstawy Skowroński i Kalata to są obrońcy grający na prawej stronie |