![]() |
|
Puchar Polski - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Puchar Polski (/showthread.php?tid=18) |
RE: Puchar Polski - Lucyferek - 09-04-2026 Ktoś umie mi wytłumaczyć, dlaczego ta dobitka z karnego została uznana? Dla mnie to kompromitacja VARu, chyba że jakieś przepisy zostały zmienione? RE: Puchar Polski - Pucenty - 09-04-2026 Pytanie jaki jest przepis - liczy się wdepnięcie? Kleju? Odwijam sobie to już 10 raz z powtórki i wygląda jakby idealnie Diaby-Fadiga się wkleił z wdepnięciem wraz ze strzałem Brunesa. Pytanie czy liczy się to jak w koszykówce. Wtedy można by powiedzieć, że zrobił to perfekcyjnie. W innym wypadku kosmiczny błąd. RE: Puchar Polski - Kefas9494 - 09-04-2026 No i elegancko dogryweczka
RE: Puchar Polski - Mosina - 09-04-2026 (09-04-2026, 20:10)Pucenty napisał(a): Pytanie jaki jest przepis - liczy się wdepnięcie? Kleju? To by była sensacja że akurat ten jeden przepis mówi o dotknięciu podłoża za linią. Bardzo jestem ciekawy wykładni RE: Puchar Polski - marekst - 09-04-2026 Dobrze, że dogrywka, gieksiarze będą mieć dodatkowe 30min w nogach RE: Puchar Polski - Lucyferek - 09-04-2026 Niezła dramaturgia, 4-4
RE: Puchar Polski - marekst - 09-04-2026 Niech będą karne i po 20 serii!!!
RE: Puchar Polski - Kleju - 09-04-2026 (09-04-2026, 20:10)Pucenty napisał(a): Pytanie jaki jest przepis - liczy się wdepnięcie? Kleju? "Ustawienie przy wznowieniu Ustawienie zawodnika podczas wznowienia gry określane jest przez położenie stóp lub jakiejkolwiek części ciała, która dotyka podłoża; nie dotyczy to zapisu znajdującego się w Artykule 11 – Spalony." Decyzja do wybronienia. Dość ciekawy kazus, ale na szybko to sobie odwinąłem i klatkowałem, bo meczu mie oglądam i faktycznie jedną nogę ma w powietrzu już w polu karnym (więc dozwolone), a drugą postawną idealnie się mógł wstrzelić w moment zagrania, więc zapewne wyjdą z tego cało sędziowie. Aczkolwiek do rozstrzygnięcia czy w momencie strzału Brunesa, noga tylna Fatigi na pewno nie dotykała już linii pola karnego, bo ona należy do pola i nogi muszą być za. Widocznie mieli dobre powtórki i zbliżenia. RE: Puchar Polski - galis - 09-04-2026 Szkoda mi Gieksy, dwa razy wrócili do gry a w karnych Kudła miał dwa razy piłkę na rękach. W finale będę trzymał kciuki za Zabrzańskich RE: Puchar Polski - Mosina - 09-04-2026 Rostkowski w KS też potwierdził że jest taki przepis. NBA pany. Człowiek uczy się całe życie. |