![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 19-08-2025 Ja po prostu nie wierzę już, że kontuzje to tylko i wyłącznie przez walkę na boisku podczas meczu RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 19-08-2025 Dopiero teraz? Piotr Rutkowski mówił już o tym trzy miesiące temu u Dobrasza, że wie o tym problemie i muszą go rozwiązać. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Bonx82 - 19-08-2025 No to słabo im to wychodzi jak widać RE: Quo Vadis Lech Poznań - uncoolben - 19-08-2025 (19-08-2025, 11:35)MichalM napisał(a): Czyli będzie musiał zagrać Douglas albo Salamon, chyba, że któryś z pomocników pójdzie na prawą obronę. Szymczak! Nowy Bereszyński! Rozwiązanie: przechodzimy na 3 -5 -2. W charakterze prawego wahadła - Bengtsson, na lewej Moutinho. Z przodu - Ishak i Palma, w środku Kozubal, Gisli i Jagiełło. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 19-08-2025 Nie ma problemów, są możliwości. Adam Nawałka. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-08-2025 Skoro jest dwóch młodych w rezerwach to w czym problem? Mają po 19 lat kiedy jak nie teraz jak będą mieli 25 mają dostać szansę? Czy już są po tamtej stronie i za rok odjadą? RE: Quo Vadis Lech Poznań - m94g - 19-08-2025 Wina w 80% leży po stronie sztabu jeśli chodzi o kontuzje. Pamiętam w tamtym roku jaki ciężki okres przygotowawczy mieli przed sezonem, to poskutkowało na dłuższą metę i Niels w tym roku chciał to powtórzyć, znowu zajechał piłkarzy tylko zapomniał, że w tamtym roku nie graliśmy co 3 dni i zawodnicy mieli ogrom czasu na regenerację między meczami, a w tym sezonie oni na ciężkich nogach codziennie przesiadają się z busa do samolotu, mecz, powrót czyli tylko pół dnia wolnego, mały trening, mecz, bus, samolot, mecz. Tam nie ma czasu na regenerację. Najzwyczajniej w świecie został zjebany okres przygotowawczy i tyle. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 19-08-2025 Tu tylko można o tyle bronić trenera, że kontuzja Gumnego to wina idioty z Serbii które go wyciął w pizdu a nie jakiś problemów w treningu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 20-08-2025 (19-08-2025, 18:15)Skorpion napisał(a): Skoro jest dwóch młodych w rezerwach to w czym problem? Mają po 19 lat kiedy jak nie teraz jak będą mieli 25 mają dostać szansę? Czy już są po tamtej stronie i za rok odjadą? Taa i wyjdzie taki na Genk, zajebie bramkę i go w temacie meczowym zjedziesz od kaleki czy innego patałacha RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 20-08-2025 (19-08-2025, 18:24)m94g napisał(a): Wina w 80% leży po stronie sztabu jeśli chodzi o kontuzje. Pamiętam w tamtym roku jaki ciężki okres przygotowawczy mieli przed sezonem, to poskutkowało na dłuższą metę i Niels w tym roku chciał to powtórzyć, znowu zajechał piłkarzy tylko zapomniał, że w tamtym roku nie graliśmy co 3 dni i zawodnicy mieli ogrom czasu na regenerację między meczami, a w tym sezonie oni na ciężkich nogach codziennie przesiadają się z busa do samolotu, mecz, powrót czyli tylko pół dnia wolnego, mały trening, mecz, bus, samolot, mecz. Tam nie ma czasu na regenerację. Najzwyczajniej w świecie został zjebany okres przygotowawczy i tyle. a nie przesadzamy trochę, na razie to mieliśmy dwa loty na Islandie i do Belgradu - i wyjazd do Gdańska, z czego ten pierwszy był po frytki. jeden mecz przełożony, teraz następny. tak to wyglądało do tej pory: 13.07 mecz w domu, 18.07 mecz w domu (5 dni przerwy - zero przemieszczania), 22.07 mecz w domu (4 dni - zero przemieszczania), 26.07 Gdańsk (4 dni - wyjazd blisko), 30.07 wyjazd Islandia (4 dni po frytki), 02.08 mecz u siebie (3 dni), 06.08 mecz u siebie (4 dni), 12.08 wyjazd Belgrad (6 dni!), 16.08 mecz u siebie (4 dni).... wiec wcale codziennie sie nie przesiadają, trudniej mogli mieć po powrocie z Belgradu ewentualnie ale wrócili do domu. do tego Hakans i Walemark doznali kontuzji na obozie. Ali wrócił dopiero co i zagrał 2 mecze? Gumnego jak sam wspominasz wycieli. Murawski to stara sprawa z zeszłego roku. Jagiełło uraz barku czy tam pleców - więc nie zmęczeniowy, teraz Joel to może podpaść pod Twoją teorię |