![]() |
|
Puchar Polski - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Puchar Polski (/showthread.php?tid=18) |
RE: Puchar Polski - Marcin1984 - 09-04-2026 Dlaczego amatorzy strzelający rzuty karne patrzą na piłkę a nie na bramkarza który szybciej wykonuję ruch żeby się rzucić? boja sie że nie trafią w piłkę czy o co chodzi? zawodnicy klasy światowej przeważnie patrzą na bramkarza. RE: Puchar Polski - MichalM - 10-04-2026 (09-04-2026, 21:50)Mosina napisał(a): Rostkowski w KS też potwierdził że jest taki przepis. NBA pany. Człowiek uczy się całe życie. Ostatnio na FB wyświetlił mi się filmik z podobną sytuacją, tzn zawodnik stojący za polem karnym zrobił rozbieg i wskoczył w pole karne, tak jak to robią w piłce ręcznej. Niestety w tej sytuacji się pospieszył albo nie zagrał ze strzelającym. RE: Puchar Polski - Pawlisko - 02-05-2026 Brawo Górnik, w pełni zasłużone trofeum. Teraz Panowie świętujcie sobie tak ze 3 tygodnie, należy Wam się! RE: Puchar Polski - Skorpion - 02-05-2026 Puchar zdobywa Górnik. Fajnie oczywiście bijatyka na boisku była. Bo bez tego by się nie odbyło. No i Janża z czerwoną powinien skończyć.
RE: Puchar Polski - Mosina - 02-05-2026 Niewiele brakowało a karma za wszystkie faule Podolskiemu by zwróciła. No i Przybył powoli kończy karierę. Akurat on był spoko Gratulacje dla Górnika RE: Puchar Polski - R3K - 02-05-2026 Piłkarsko dobry finał. Kibicowsko na dnie. Podolski musi być teraz w siódmym niebie. Pierwsze trofeum od lat, prywatyzacja na końcu. Szkoda, że finał bez Lecha. RE: Puchar Polski - Skorpion - 02-05-2026 Nie no sędzie nie pokazał czerwonej bo zamiast faulem na tą kartę (druga żółta) zajął się Łubkiem który pajacował w polu karnym. Z dwojga złego Górnik lepszy. RE: Puchar Polski - Mosina - 02-05-2026 (02-05-2026, 18:11)R3K napisał(a): Piłkarsko dobry finał. Kibicowsko na dnie. Podolski musi być teraz w siódmym niebie. Pierwsze trofeum od lat, prywatyzacja na końcu. Szkoda, że finał bez Lecha. Mam dokładnie odwrotne odczucia. Czemu na dnie? Oczywiście z pozycji fotela przed TV? I pamiętając jak trudno jest ogarnąć inne sektory i taki tłum. Były oprawy. Race. Doping. Górnik zajął 2/3 stadionu. Na koniec też super sektorówka z tytułami PP. Za to piłkarsko jeden ze slabszych finałów ostatnich lat. RE: Puchar Polski - R3K - 02-05-2026 Pirotechniki praktycznie nie było. Górnik zaprezentował tylko kartoniadę i transparent z latami zdobycia pucharów z flagami w szachownicę (bez pirotechniki, która nie weszła), a Raków zaprezentował sektorówkę z kadry, kartoniadę oraz sektorówkę, która słabo się prezentowała na sektorze. Przynajmniej odpalili kilkadziesiąt rac. RE: Puchar Polski - Skorpion - 03-05-2026 A czy wszędzie musi być pirotechnika żeby uznać oprawę za ładną i dobrą? |