![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 13-01-2026 Elias może być, bo właśnie rozwiązał kontrakt z Randers, nie zaliczając nawet debiutu w lidze. Przesunięcia zawodników z PO na DO dotyczyły gości z żelaznymi płucami, którzy dobrze bronili, a którzy mieli do tego świetny przegląd pola, dzięki czemu mogli wnieść wartość dodaną na tą pozycję. Nie widzę na tej pozycji Gumnego jakoś. Ten manewr jest coraz częściej stosowany w trakcie meczów, nawet u nas, a jego pionierem był Guardiola ok. 4-5 lat temu, gdzie wypuszczał tam Zinchenkę. Ale to głównie w fazie budowania akcji. Nie wiem, na którą pozycję był szkolony Skrzypa, ale albo to był zły pomysł, albo go nie wyszkolili jak należy, ponieważ nie widzę w nich żadnych cech, które by go tam predysponowały. Mi się marzy ktoś pokroju Rafała Murawskiego w prime, czy Linettego. Buldożer z doskokiem, po odbiorze napędzający akcje ofensywne. Cieszę się, że z Oumą wyszło jak wyszło, bo nie widziałem w nim przyszłości. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 13-01-2026 (13-01-2026, 13:23)Icek napisał(a): Elias może być, bo właśnie rozwiązał kontrakt z Randers, nie zaliczając nawet debiutu w lidze. Ouma to wypożyczenie, także przyszłości nikt w nim nie widział od początku miał być dobrym grajkiem na teraz, ale wyszło jak wyszło. Skoro jego zachowanie z nieustalonym późniejszym powrotem to recydywa (mimo że za pierwszym razem na oficjalnej stronie była informacja, że wszystko było uzgodnione, ale wiadomo jaki jest cel takich oficjalnych komunikatów, trzeba czytać między wierszami) to dobrze, że Niels go ukarał. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-01-2026 Coś czuje, że Ouma jeszcze będzie za pół darmo wciskany gdzie się da. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 13-01-2026 Sammy Skytte wpisuje się w format okazji na rynku. Jest obserwowany między innymi przez polskie kluby. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 13-01-2026 Na pewno to on, jasne, aha. Lech za Oumę weźmie typa z Wysp Owczych, 28 lat. Bo tak przecież ZAWSZE robi. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 13-01-2026 Nie no ile razy można popełnić ten sam błąd. Mam nadzieje, że przyjdzie ktoś sensowny. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 13-01-2026 (13-01-2026, 18:45)hif napisał(a): Na pewno to on, jasne, aha. Lech za Oumę weźmie typa z Wysp Owczych, 28 lat. Bo tak przecież ZAWSZE robi. Pamiętasz Lončara? PS. Hoffmann w Norwegii negocjuje kontrakt. RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 13-01-2026 Tego, co grał w Ferencvaros i Kortijk? No pamiętam. Ma 10x większą wartość jako piłkarz, niż ten typ z WO. Nie ma z nim punktów wspólnych poza pozycją i trybem awaryjnym ściągania. Absudalną retorykę stosujesz. A poza tym, wg jakichś mediów to tym Skytte się polskie kluby owszem, interesują, ale pierwszej ligi. No ale trzeba znów na oślep walić w Lecha, dla zasady. Tu wykpić, tam ośmieszyć, potem się dziwić, że media warszawskie nas o klubu-memu wyzywają, pomimo że wiele innych klubów w PL na coś takiego zasługuje w tej dekadzie. No ale skoro sam kibic Lecha tak na to patrzy, to nie ma co być zaskoczonym lub mieć jakieś pretensje. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 13-01-2026 Strzeliłeś kulą w płot. Informację podałem jako ciekawostkę, bez żadnego kontekstu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 13-01-2026 W mojej ocenie najprędzej to przyjdzie jakiś grajek na wypożyczenie z opcją wykupu. Transfer w stylu Teofeeka, Plamena czy (daj Boże) Palmy. Czyli jakiś grajek, którego poprzedni klub w jakiś sposób chce się pozbyć (bo jest za drogi, nie spełnia oczekiwań, nie gra), ale gość który ma potencjał, bo jeszcze niedawno potrafił grać dobrze. I w sumie wg mnie takie podejścia są ok i oprócz nieszczęsnego Oumy to taki Teofeek czy przede wszystkim Palma zasadniczo się sprawdzili. |