![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 20-08-2025 Koncepcja "bo gramy co trzy dni" nie ma tutaj ani grama uzasadnienia. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 20-08-2025 Joel też uskarżał się na ból po upadku w meczu z Koroną i na pierwszym treningu przed Genkiem to potwierdził, czyli nie bezpośrednio po ciężarach u Frederikssena týlko nie przeszło do poniedziałku. Na rewanż może być gotowy. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 20-08-2025 (20-08-2025, 16:13)Jankes napisał(a):(19-08-2025, 18:15)Skorpion napisał(a): Skoro jest dwóch młodych w rezerwach to w czym problem? Mają po 19 lat kiedy jak nie teraz jak będą mieli 25 mają dostać szansę? Czy już są po tamtej stronie i za rok odjadą? Pokaż mi jeden post gdzie jadę po jakimś naszym młodym który wchodzi do drużyny? A jak nie to koleś zamilcz. Cisnę Fiabeme wiadomo czemu. Gurgul też gra tragicznie ale to nie młodzik z jednym występem tylko zawodnik który już coś pograł. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 20-08-2025 No to zobacz ile Gurgul ma lat a potem post który zacytowałem. To, że Michał ma na liczniku x meczów nic nie znaczy w kontekście wahań formy w tak młodym wieku. Zapewniam też w Ci wcześniej przywoływani 19 latkowie z Genku też miewali takie okresy jak Gurgul obecnie. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 20-08-2025 Nigdy nie napisałem posta o młodym Lechicie któremu coś w pierwszym jego meczu nie wyszło. Skoro 19 latek to dla Ciebie małolat do grania w akademii lub rezerwach to trudno tutaj dyskutować. W innych klubach młodzi już są wprowadzani do pierwszej jedenastki. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Jankes - 21-08-2025 Próbuje Ci tylko wytłumaczyć że jechanie po 19 letnim Gurgulu jest tam samo bezsensowne jak po tym z rezerw który miałby zadebiutować na Genku. Z mojej strony koniec tematu. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 21-08-2025 jechanie po 19 letnim Gurgulu jest tam samo bezsensowne jak po tym z rezerw za to że nie jest gotowy na 1 skład więc ma wynosić się do Sparty Jarocin
RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 21-08-2025 Jaroty
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 21-08-2025 Gorzej niż to co się dzieje to by nie grał. Zresztą jak 19 latek nie jest gotowy to dramat. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 21-08-2025 Mokra szmata od Cracovii, remis z Koroną. Wjeb od Genku. Stawianie na Fiabeme. Transfery zrobione na wrzesień. Dokąd zmierzamy, dokąd zmierzasz Kolejorzu? Ps. Czym różni się jechanie po Moutinho, a po Gurgulu? Wiek oznacza, że ma grać i popełniać błędy by Rutkom napchać ojraskow, a nam zszargać nerwy, a następnie by w wieku 30 lat wybrać "ChujWieJakiSPOR" kosztem Lecha chociażby? |