![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 21-08-2025 Coście sqrwysyny uczynili z tą Druzyną... Praktycznie dwumecz rozstrzygnięty więc można z całą odpowiedzialnością napisać że Rutkowski po raz kolejny rozmienił Majstra na drobne. Nic nie umie i nic się nie uczy. Drużyna jest nieprzygotowana do sezonu pomistrzowskiego i nic już tego nie zmieni. Kontuzje są żadnym usprawiedliwieniem bo idą na konto przygotowań a w zasadzie ich braku, poza Gumnym. Jesienią rzucą Kibicom jako ochłap Trenera by dalej klaskali uszami na niekompetencje zarządu. Kolejny sezon przejsciowy i zabawa od nowa. Ktoś pisal w innym wątku o rozwoju, serio? LKE po zdobyciu Mistrza? Jaga, Raków I Legią też tam będą. Sorry, ulało mi się RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 21-08-2025 Zakończyliśmy właśnie kolejną edycję eliminacji do europejskich pucharów im. Piotra Rutkowskiego. Skutek? Identico. Nihil novi. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Zabal - 21-08-2025 Spokojnie on się nie podda RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 21-08-2025 "pójdziemy grubo", jak obiecał tak zrobił. Wpierdol od Cracovii, "transfery", wjeb od Genku. Poszli grubo z nami, kibicami. Jak nie lubię Lesnodorskiego, tak jego słowa wiecznie żywe "oni się niczego nie uczą" RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sao - 21-08-2025 A jak tu jest wina Rutka i zarządu? Za początek tego sezonu odpowiedzialność spada całkowicie na sztab trenerski, oby mieli jaja i jak najszybciej podziękowali tym panom za współpracę. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Gugus - 21-08-2025 @Sao, o transferze Sousy nawet tutaj pisaliśmy w styczniu. Masz koniec sierpnia, na "10" gra Jagiełło. Wina... Zmiennikiem Ishaka jest Fiabema. Wina... Ciężki sezon nas czeka, bardzo. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sao - 21-08-2025 No i właśnie te dwie rzeczy zadecydowały o tym jak weszliśmy w sezon... naprawdę wiara nie widzicie, że sztab sobie nie radzi? Cała wiosna to jechanie na farcie poza meczem z Puszczą, przyszły puchary i mamy weryfikację jednowymiarowego Nielsa... RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 21-08-2025 Jeśli podziękują sztabowi, nic nigdy się w tym klubie nie zmieni. Nie chcę zaczynać tu kolejnej naparzanki, bo już nie raz była toczona, ale: 1) ściągamy często gości kulawych podatnych na kontuzje; 2) od wielu sezonów Ishak nie ma konkurenta; 3) w kluczowym momencie, gdy ma się rozpocząć walka o Ligę Mistrzów bierzemy ludzi niegotowych do gry od zaraz: przed Karabachem był to Sousa, później Gholizadeh, teraz Pablo Rodriguez (w sytuacji gdy odchodzi Sousa, a w rezultacie nie mamy w zasadzie nikogo gotowego do gry na dziesiątce). @Sao - kogo Frederiksen miał dzisiaj wpuścić za zdychającego fizycznie i rozwalonego psychicznie Ishaka (widać jedno i drugie) oraz Jagiełłę, który dychą jest chyba pierwszy raz w tym sezonie w swojej dotychczasowej karierze. RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 21-08-2025 Syndrom wroniecki to najcięższy przypadek syndromu sztokholmskiego... Kontuzje to tylko część tej degrengolady w zarządzaniu sukcesem. Poza tym Rutkowski już trzy miesiące temu mówił u Dobrasza o tych nadmiernych kontuzjach. Jest coś takiego jak wina w nadzorze RE: Quo Vadis Lech Poznań - Sao - 21-08-2025 Zanim zaczęli zdychać było już 1-5, więc jakie to ma znacznie w kontekście tego występu? Wszystkim którzy tak bronią Nielsa polecam prześledzić jego karierę w poprzednich klubach... ciągła sinusoida wyników i kompromitujące wpadki w pucharach. Zresztą nasze występy na wyjazdach w całym poprzednim sezonie mówią same za siebie, dobry trener wyciąga wnioski i potrafi dostawać taktykę, Niels tego nie ma i tyle. Szacuneczke za mistrzostwo, ale jak chcemy iść dalej do przodu to konieczna jest zmiana. |