Forum WL
Puchar Polski - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Puchar Polski (/showthread.php?tid=18)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Puchar Polski - MichalM - 21-05-2026

Jeśli mecz faktycznie odbędzie się we Wrocławiu to ja widzę dwie opcje:
1. Sabotaż meczu - rezerwy obu ekip, podawanie sobie piłki, pokazy mini gierek itd
2. Mecz w Poznaniu o SuperBet Puchar - można dołączyć akcje charytatywną.


RE: Puchar Polski - Mosina - 21-05-2026

Tak szczerze – taki ekskluzywny sparing nie jest złym pomysłem. Niech sobie zagrają przed sezonem, z dobrym przeciwnikiem, i w dodatku można jakieś trofeum dodać. ale bez kibiców zorganizowanych czyli w praktyce prawie żadnych. to ich najbardziej zaboli - bo już chyba pustki na narodowym podczas SPP zaliczyli


RE: Puchar Polski - rojber - 21-05-2026

To jeszcze czekamy na oficjalne info od Górnika ale nie spodziewam się niczego innego jak również bojkot z ich strony.


RE: Puchar Polski - SpokoLoko - 21-05-2026

Brawo! Dziadki z PZPN obudziły się po chlaniu "za pięć dwunasta" i se wymyślili pomysł z dupy. Przecież to jest jakiś cyrk.


RE: Puchar Polski - Skorpion - 21-05-2026

A to już jest pewne? Czy tak jak pomysł z 10 Polakami w kadrze już upadło?


RE: Puchar Polski - rojber - 22-05-2026

Górnik potwierdził, że również bojkotuje SPP we Wrocławiu.


RE: Puchar Polski - Mosina - 22-05-2026

brawo - nie spodziewałem się niczego innego, to nie na Raków.


RE: Puchar Polski - Róża - 22-05-2026

Decyzja, kto zorganizuje mecz o SPP zostanie ogłoszona po weekendzie.


RE: Puchar Polski - Mosina - 22-05-2026

w tym terminie mamy grać z Porto Wink więc już się spóźnili


RE: Puchar Polski - Skorpion - 22-05-2026

A tak wysłać CLJ U -15 albo jakiś oldboyów.