![]() |
|
Puchar Polski - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Puchar Polski (/showthread.php?tid=18) |
RE: Puchar Polski - MichalM - 21-05-2026 Jeśli mecz faktycznie odbędzie się we Wrocławiu to ja widzę dwie opcje: 1. Sabotaż meczu - rezerwy obu ekip, podawanie sobie piłki, pokazy mini gierek itd 2. Mecz w Poznaniu o SuperBet Puchar - można dołączyć akcje charytatywną. RE: Puchar Polski - Mosina - 21-05-2026 Tak szczerze – taki ekskluzywny sparing nie jest złym pomysłem. Niech sobie zagrają przed sezonem, z dobrym przeciwnikiem, i w dodatku można jakieś trofeum dodać. ale bez kibiców zorganizowanych czyli w praktyce prawie żadnych. to ich najbardziej zaboli - bo już chyba pustki na narodowym podczas SPP zaliczyli RE: Puchar Polski - rojber - 21-05-2026 To jeszcze czekamy na oficjalne info od Górnika ale nie spodziewam się niczego innego jak również bojkot z ich strony. RE: Puchar Polski - SpokoLoko - 21-05-2026 Brawo! Dziadki z PZPN obudziły się po chlaniu "za pięć dwunasta" i se wymyślili pomysł z dupy. Przecież to jest jakiś cyrk. RE: Puchar Polski - Skorpion - 21-05-2026 A to już jest pewne? Czy tak jak pomysł z 10 Polakami w kadrze już upadło? RE: Puchar Polski - rojber - 22-05-2026 Górnik potwierdził, że również bojkotuje SPP we Wrocławiu. RE: Puchar Polski - Mosina - 22-05-2026 brawo - nie spodziewałem się niczego innego, to nie na Raków. RE: Puchar Polski - Róża - 22-05-2026 Decyzja, kto zorganizuje mecz o SPP zostanie ogłoszona po weekendzie. RE: Puchar Polski - Mosina - 22-05-2026 w tym terminie mamy grać z Porto więc już się spóźnili
RE: Puchar Polski - Skorpion - 22-05-2026 A tak wysłać CLJ U -15 albo jakiś oldboyów. |