![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-01-2026 Ouma to nie jest byle jaki piłkarz, tylko z dyscypliną nie teges. Oczywiście pierwsza część zdania wobec drugiej nie ma znaczenia. Trzeba odpalić, nie brać nawet za frytki. Lenistwa i nieogarnięcia w tym wieku nie wyplenisz. Na pewno nie porównywałbym go piłkarsko do Muhara. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Antonio - 16-01-2026 Ouma to nie jest byle jaki piłkarz? To jest byle jaki piłkarz. W zasadzie niczym nie różni się od początkowego Ba Loua, tego który strzelał w słupki i poprzeczki. Kenijczyk w każdym meczu coś odpierdala i absolutnie nie można go poważnie traktować jako piłkarza na pozycję na której gra. Wprowadza taki sam spokój w środku pola jak sympatyczny kierowca malucha. No właśnie. Muhar to jest ciekawy przypadek. U nas wypchnięty z klubu, po transferze do Cluj zrobił 30 w "kanadyjce". Drugi taki as to Loncar który taki sam numer zrobił w Chorwacji. 32 mecze, 8 bramek, 6 asyst to jest dobry wynik jak na środkowego pomocnika. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 16-01-2026 Ouma to w ogóle nie jest piłkarz do żadnej poważnej ligi. Po wyściubieniu nosa z przeciętniaka przeciętnej ligi, praktycznie drugi raz z rzędu zostaje odpalony po pół roku. W Slavii pozwolili mu pobiegać całe 68 minut przez całą rundę po murawie. Zero odpowiedzialności, zero dyscypliny, ślizganie się po murawie, durne kartki. Pozaboiskowe wybryki to truskawka na serniku. RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 16-01-2026 wg Dobrasza z meczyków przyjdzie jakiś długo szukany DM, taki od razu gotowy do gry na miejsce Radka Murawskiego. Transfer gotówkowy i niekoniecznie dziś-jutro bo niby mają jeszcze miesiąc czasu. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-01-2026 A nie mówiłem, że Ouma to będzie ogór? Pytanie jakie siano na tego asa przeznaczymy. RE: Pogłoski transferowe 2026 - strzelisty jupiter - 16-01-2026 No ja akurat piłkarsko coś w nim widziałem. Na pewno poziom wyżej niż Ba Loua u nas. Brak odpowiedzialności i wtopy z terminami powrotów dyskwalifikują jednak. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 16-01-2026 (16-01-2026, 10:29)secret napisał(a): wg Dobrasza z meczyków przyjdzie jakiś długo szukany DM, taki od razu gotowy do gry na miejsce Radka Murawskiego. Swoją drogą to te wszystkie opinie trzeba traktować z przymrużeniem oka, bo jeszcze niedawno ten sam Dobrasz czy Włodarczyk mówili, że transfer DM "na dniach" i ma ktoś przyjechać do ZEA na sam początek przygotowań.
RE: Pogłoski transferowe 2026 - hif - 16-01-2026 A wiadomo już publicznie, co ten Ouma wywinął, że dostał kopa do rezerw? Koleś niepoważny, całkowicie. W Czechach tez kariery nie zrobi z takim nieprofesjonalnym mentalem. Może się okazać, że granie w Lechu to będzie jego szczyt kariery w Europie. Nawiązując do posta wyżej >> jeszcze nie dawno Dobrasz i reszta ferajny płakali (słusznie), że Lech musi kupić 6-tkę. To było w czasie, kiedy zarząd chyba nie przejawiał do tego takich chęci jeszcze. Kiedy chęci nabrali i szukają zawodnika (jak rozumiem, na pierwszy skład), to teraz Dobrasz uspokaja, że mamy czas, że na spokojnie. O co tutaj chodzi, tego nie wie nikt. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 16-01-2026 Jeśli ma to być do pierwszej jedenastki to musi przyjść wcześniej się zgrać. Do kiedy można zgłaszać do LKE piłkarzy? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 16-01-2026 Spóźnił się drugi raz do klubu, tym razem tylko 3 dni. Zapewne po poprzednim spóźnieniu dostał ostrzeżenie ale najwyraźniej je zbagatelizował. |