![]() |
|
Puchar Polski - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5) +--- Wątek: Puchar Polski (/showthread.php?tid=18) |
RE: Puchar Polski - Róża - 22-05-2026 (22-05-2026, 12:34)Mosina napisał(a): w tym terminie mamy grać z Porto Mecz z Porto może być tak pewny jak kontrakt Nielsa w Watford. RE: Puchar Polski - Mosina - 22-05-2026 może ale fajnie jest podrwić z PZPN'u RE: Puchar Polski - Róża - 28-05-2026 Wszystko idzie mu dobremu, Superpuchar na Bułgarskiej. |