Forum WL
Puchar Polski - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sport (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Puchar Polski (/showthread.php?tid=18)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Puchar Polski - Róża - 22-05-2026

(22-05-2026, 12:34)Mosina napisał(a): w tym terminie mamy grać z Porto Wink więc już się spóźnili

Mecz z Porto może być tak pewny jak kontrakt Nielsa w Watford.


RE: Puchar Polski - Mosina - 22-05-2026

może ale fajnie jest podrwić z PZPN'u


RE: Puchar Polski - Róża - 28-05-2026

Wszystko idzie mu dobremu, Superpuchar na Bułgarskiej.