![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 17-01-2026 Ktoś jest coś więcej w stanie napisać o tym Niemcu? Nadaje się czy ogór? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 17-01-2026 (17-01-2026, 01:07)Skorpion napisał(a): Ktoś jest coś więcej w stanie napisać o tym Niemcu? Nadaje się czy ogór? Do tej pory Janczyk miał najbardziej legitne info o transferach także raczej nie ma i nigdy nie było tego tematu: https://weszlo.com/lech-poznan-laczony-z-nowym-pilkarzem-bedzie-transfer/ RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 17-01-2026 Czyli typowa kaczka dziennikarska. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 17-01-2026 (17-01-2026, 00:36)galis napisał(a): Czasem trzeba mieć trochę rozumu a nie tylko myśleć że się ma... Napisałem tak, bo takie było pierwsze skojarzenie.Obydwoje grali w młodzieżówkach, obydwoje w rezerwach całkiem niezłych klubów europejskich. Nie tłumaczyłem kontekstu przed faktem, ani w trakcie faktu, bo ktoś dopierdolił się dopiero wtedy, gdy już o nim napisałem:-). No i nie zakładałem, że ktoś może wyciągnąć inny kontekst. Ale po raz kolejny nie zawiodłeś forum i próbowałeś pokazać, że lepiej rozumiesz, co ktoś miał na myśli. Niestety, ale była to misja niewykonalna, bo ciężko rozłożyć na czynniki pierwsze kogoś myśli, jeśli się ma problem z własnymi.Tyle, bo szkoda na Ciebie czasu. Smutne musisz mieć życie. Non stop w kompleksach....EOT RE: Pogłoski transferowe 2026 - uncoolben - 17-01-2026 secret (17-01-2026, 10:29)Skorpion napisał(a): Czyli typowa kaczka dziennikarska. Niekoniecznie. Piszą internety, że mgłby przyjść teraz, albo w letnim okienku. Ale np. jako zmiennik "własciwego" defensywnego pomocnika, do rozwoju. Pamiętajmy, że Murawski ma kontrakt do końca tego sezonu, którego większość straci przez kontuzję mającą niewiadomy wpływ na jego zdrowie i formę, i po którym będzie miał 32 lata. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 17-01-2026 Ale to i bez tego widać, że ogór. Zresztą temat umarł. O teraz widzę post. Ale nie taki ktoś. Dajmy spokój. On za 2 zł grać nie będzie przypominam. Co wy macie z tym EOT..
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-01-2026 Jak już zgrywasz Mądrale Wioskowego I tak pięknie wszystko tłumaczysz to pisz chociaż "obydwaj" ? również EOT RE: Pogłoski transferowe 2026 - Kefas9494 - 17-01-2026 Po tym sparingu z MSK Zilina widać jak na dłoni, że przez ten brak solidnego defensywnego pomocnika dużo tracimy. Teoretycznie można tam grać Kozubalem, który chyba nauczył się tej pozycji, ale raz, że trochę na tym tracimy z przodu, dwa, że przez swoje warunki fizyczne Kozubal też ma swoje ograniczenia, a trzy, że na początku jest natłok meczów i sam Antek tego nie uciągnie. O ile z przodu wygląda to dobrze, o tyle w środku jest krater wielkości co najmniej galerii Posnania, a przez taki krater padają bramki jak nawet ta w sparingu, gdzie wystarczyła głupia kontra, bo nikt nie zaasekurował, brak doskoku ze strony zwrotnego jak wóz z węglem Skrzypczaka no i szybkie wyrównanie. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 17-01-2026 (17-01-2026, 21:14)galis napisał(a): Jak już zgrywasz Mądrale Wioskowego I tak pięknie wszystko tłumaczysz to pisz chociaż "obydwaj" ? również EOT Też wolę formę obydwaj ale kiedyś mi ktoś udowodnił że niestety obie formy są poprawne
RE: Pogłoski transferowe 2026 - galis - 17-01-2026 (17-01-2026, 23:14)Mosina napisał(a):(17-01-2026, 21:14)galis napisał(a): Jak już zgrywasz Mądrale Wioskowego I tak pięknie wszystko tłumaczysz to pisz chociaż "obydwaj" ? również EOT Serio? Chyba w Holandii albo Danii ? ? w Polsce mam nadzieję jeszcze długo nie. Edit. https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/obaj-obie-obydwaj-i-obydwie-w-celowniku;22593.html |