![]() |
|
Quo Vadis Lech Poznań - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Quo Vadis? (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16) +---- Wątek: Quo Vadis Lech Poznań (/showthread.php?tid=127) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
|
RE: Quo Vadis Lech Poznań - Mosina - 29-05-2025 czemu? fajny mecz na przetarcie się przed ligą, z definicji z dobrym sparingpartnerem
RE: Quo Vadis Lech Poznań - galis - 29-05-2025 Dlatego żeby kondony z PZPN-u nie ustawiali Mistrza jak małego chłopca w kwestii terminu i miejsca. To powinno być usankcjonowane datą i miejscem - np. pierwszy weekend przed inauguracja ligi na boisku Mistrza/Stadionie Narodowym a nie jak skapnie i pod Legię. Jestem przekonany że będą kombinować by się za bardzo nie spocili między, jakże trudną, pierwszą rundą eliminacji LE RE: Quo Vadis Lech Poznań - MichalM - 30-05-2025 Nikt nic nie pisze, także... Dariusz Dudka pożegnał się z Lechem RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 30-05-2025 Ali po operacji "okolic pachwiny". Ma być gotowy do treningów w trakcie przygotowań. Podobno grał z tym urazem ostatnie "w ostatnich tygodniach". RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 30-05-2025 Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Gramy o Superpuchar na Bułgarskiej 13 lipca. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Skorpion - 31-05-2025 A co tu pisać o Darku. Jego osiągnięcia z ostatniego sezonu to jedna bramka strzelona po rogu. Tego nawet jego ziomek Rząsa nie obroni. RE: Quo Vadis Lech Poznań - hif - 05-06-2025 Duńczycy napisali, że Aarhus chce trenera Sindre. Mam nadzieję, że nawet cienia nie ma chęci oddania go. Ja go widzę jako następcę Frederiksena, bez dwóch zdań. I to mu mam nadzieję klub jasno zakomunikował. Bo kiedyś nasz duński magik odejdzie przecież. Duńczycy napisali, że Aarhus chce trenera Sindre. Mam nadzieję, że w klubie nie ma nawet cienia chęci oddania go. Ja go widzę jako następcę Frederiksena, bez dwóch zdań. I to mu mam nadzieję klub jasno zakomunikował. Bo kiedyś nasz duński magik odejdzie przecież. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Róża - 05-06-2025 Aarhus chce nowego trenera a jednym z kandydatów jest nasz Sindre. Natomiast perspektywa gry o LM jest silniejsza niż samodzielna praca w klubie pogrążonym w kryzysie. Przynajmniej na ten moment. Jakie plany wobec jego osoby ma nasz klub, tego nie wiemy. Chyba Dobrasz o to nie pytał. RE: Quo Vadis Lech Poznań - Icek - 05-06-2025 Czytałem, że po informacjach z klubu i od samego trenera można definitywnie zapomnieć o tym, że Sindre odejdzie. Z resztą w tym Aarhus obok niego w grę wchodzi Brian Priske, Jess Thorup czy Bo Svensson. Czytałem kilka dni temu kapitalny artykuł o nim, chyba ne weszlo z jesieni. Ma on niesamowite znaczenie dla prowadzenia drużyny. Jego rola jest nie do przecenienia. Został tam przedstawiony jako najbardziej wpływowy członek sztabu w całej ekstraklasie. Budujące jest jego podejście do zawodu i chęć ciągłego rozwoju. Potrafił porzucić pracę pierwszego trenera, mając na konice 103 mecze, na rzecz asystowania w innym klubie, gdyż stwierdził, że tam się więcej nauczy... RE: Quo Vadis Lech Poznań - strzelisty jupiter - 13-06-2025 Jak Żymianie dalej na tak wiele będą sobie pozwalać bez zdecydowanej reakcji świata, niewykluczone że Gholizadeh postanowi wrócić bronić kraju, rodziny. Wie ktoś czy bliscy w Poznaniu, czy w Persji? |