![]() |
|
Pogłoski transferowe 2026 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Transfery Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=14) +---- Wątek: Pogłoski transferowe 2026 (/showthread.php?tid=183) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
|
RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 03-12-2025 Jeśli dobrze broni i jest lepszy od Mrozka to w czym problem? RE: Pogłoski transferowe 2026 - Skorpion - 03-12-2025 Nie no to ok. Po prostu nie do końca wierzę w zagranicznych bramkarzy w Lechu. Miki coś potrafił ale Rudko.. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 03-12-2025 Oczywiście, że zdarzały się transfery ręczników do Lecha ale tak samo na innych pozycjach zaliczaliśmy wtopy. Pozostaje wierzyć, że tym razem dokładnie zweryfikowano umiejętności tego typka, o ile w ogóle jest jakiś temat z naszej strony. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Icek - 03-12-2025 Pada kwota ponad 1 mln EUR za niego. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Pucenty - 03-12-2025 ja się zastanawiam, czy przyjdzie odpowiedniej jakości bramkarz, który pół roku będzie gotowy być przyspawanym do ławki, zanim Mrozek odejdzie (zakładam, że odejdzie...?). Po prostu luźno myślę, czy nie lepiej byłoby wypożyczyć jakiegoś solidnego ligowca, a z bramkarzem pójść grubo latem, gdybyśmy żegnali się z Mrozkiem. Bramkarz to taka pozycja, która nie potrzebuje specjalnego wejścia w zespół, a jednocześnie mam małe obawy co do jakości takiego zmiennika z powodu, o którym napisałem powyżej. No, ale może trafimy, choć coś mi mówi, że będziemy tęsknić za Mroziem. RE: Pogłoski transferowe 2026 - rojber - 03-12-2025 Mrozek z tą formą to co najwyżej jakaś druga bundesliga. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Sultan - 03-12-2025 Wbrew pozorom są ligi, które się Mrozkiem interesują. Faktem natomiast jest, że od kilku miesięcy się niestety nie rozwija, a wręcz przeciwnie. Mam również spore obawy co do tego, czy potrafimy dobrze wyskautować bramkarza. Wyszkolić jak wiemy nie bardzo, ale coś mi się wydaje, że szukanie w Bułgarii nie musi wyjść nam długofalowo na dobre. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Róża - 03-12-2025 Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego Bąkowski lub później Pruchniewski, nie dostali szansy na Islandii, w Słupsku czy w ostateczności na Gibraltarze. Nie wierzę, że są tak słabi, żeby nie dać rady wyjść na mecz z jakościowo gorszą od Lecha drużyną. RE: Pogłoski transferowe 2026 - Mosina - 03-12-2025 Tez uważam że nie zagranie nawet minuty przez drugiego bramkarza jest kuriozalne i żenujące. Nawet strategicznie pod kątem jakiejś gotowości w razie niedyspozycji Mrozka. Nawet więc nie mówię o jakimś wielkim ogrywaniu jego następcy tylko czystej prewencji. Czyli co, są tak słabi że nie mogą zagrać w wygranym dwumeczu na Islandii? RE: Pogłoski transferowe 2026 - secret - 03-12-2025 W meczu z LK jak w 50minucie meczu Mrozek przyjął wślizg od napastnika Lausanne to się zastanawiałem czy są w klubie gotowi na wejście Pruchniewskiego. |