Forum WL
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - secret - 15-05-2026

Mrozek - Pereira Mońka Skrzypczak Gurgul - Ouma Kozubal Walemark Palma Bengtsson - Ishak
to chyba najbardziej optymalny na tę porę



RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Radas89 - 15-05-2026

Czy jest przewidziana gdzieś spontaniczna feta po jutrzejszej wygranej ?


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 15-05-2026

Spontanicznych rzeczy się nie przewiduje. Smile


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Róża - 15-05-2026

Ale spontaniczny pragmatyzm nakazuje być przygotowanym, na przykład mikrofeta na kwadracie.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - MichalM - 15-05-2026

Jak każdy z Was pragnę by jutro zapewnić sobie MP. Jednak jak jeden z niewielu pisałem, że z Arką będzie ciężki mecz i nie przypisujemy sobie 3 pkt, tak samo tutaj.

Zachowajmy chłodne głowy.

Radomiak zagra bez 2 podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że będą grali to co zawsze grają czyli otwarty futbol.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - rojber - 16-05-2026

Lechu nie spierdol tego!


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Róża - 16-05-2026

Spokojnie, wszystko będzie dobrze.


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Bonx82 - 16-05-2026

Zagrać mądrze i z pełną koncentracją do ostatniego gwizdka i musi być dobrze. To tylko Radomiak


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - galis - 16-05-2026

Mecz zdecydowanie łatwiejszy od tego z Arką. Co do tamtego byłem pełen obaw i pisałem o nich przed meczem - niestety zprawdzily się niemalże w 100%. Dziś jestem spokojny, mecz bed podtekstów, presji walki o życie -"mecz dwóch Drużyn gdzie o zwycięstwie zdecyduje jakość. Jeśli, tfu tfu, nie będzie głupio straconej bramki czy głupiej  czerwonej to będzie git.
Aha, jeśli czerwoną złapie Radomiak to musimy w rewanżu również. Grając w osłabieniu są mega groźni   Big Grin


RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - koziołek - 16-05-2026

Nie jestem przesądny ale właśnie pociąg z Krakowa do Poznania (a raczej Kołobrzegu) jest opóźniony o około 140 minut więc analogicznie pociąg z Poznania będzie pędził odpowiednio szybko Smile