![]() |
|
Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1) +--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3) +---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 (/showthread.php?tid=224) |
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - secret - 15-05-2026 Mrozek - Pereira Mońka Skrzypczak Gurgul - Ouma Kozubal Walemark Palma Bengtsson - Ishak
to chyba najbardziej optymalny na tę porę
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Radas89 - 15-05-2026 Czy jest przewidziana gdzieś spontaniczna feta po jutrzejszej wygranej ? RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - strzelisty jupiter - 15-05-2026 Spontanicznych rzeczy się nie przewiduje.
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Róża - 15-05-2026 Ale spontaniczny pragmatyzm nakazuje być przygotowanym, na przykład mikrofeta na kwadracie. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - MichalM - 15-05-2026 Jak każdy z Was pragnę by jutro zapewnić sobie MP. Jednak jak jeden z niewielu pisałem, że z Arką będzie ciężki mecz i nie przypisujemy sobie 3 pkt, tak samo tutaj. Zachowajmy chłodne głowy. Radomiak zagra bez 2 podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że będą grali to co zawsze grają czyli otwarty futbol. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - rojber - 16-05-2026 Lechu nie spierdol tego! RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Róża - 16-05-2026 Spokojnie, wszystko będzie dobrze. RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - Bonx82 - 16-05-2026 Zagrać mądrze i z pełną koncentracją do ostatniego gwizdka i musi być dobrze. To tylko Radomiak RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - galis - 16-05-2026 Mecz zdecydowanie łatwiejszy od tego z Arką. Co do tamtego byłem pełen obaw i pisałem o nich przed meczem - niestety zprawdzily się niemalże w 100%. Dziś jestem spokojny, mecz bed podtekstów, presji walki o życie -"mecz dwóch Drużyn gdzie o zwycięstwie zdecyduje jakość. Jeśli, tfu tfu, nie będzie głupio straconej bramki czy głupiej czerwonej to będzie git. Aha, jeśli czerwoną złapie Radomiak to musimy w rewanżu również. Grając w osłabieniu są mega groźni
RE: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15 - koziołek - 16-05-2026 Nie jestem przesądny ale właśnie pociąg z Krakowa do Poznania (a raczej Kołobrzegu) jest opóźniony o około 140 minut więc analogicznie pociąg z Poznania będzie pędził odpowiednio szybko
|