Forum WL
Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Wersja do druku

+- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum)
+-- Dział: Forum Kibiców Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Lech Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Mecze Lecha Poznań (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 (/showthread.php?tid=225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - galis - 23-05-2026

dzięki, tego nie wiedziałem mimo że chatę obok mieszka sędzia międzynarodowy i często rozmawiamy o przepisach - ale bardziej w kontekście kontrowersji z boiska


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - koziołek - 23-05-2026

(23-05-2026, 09:42)Pinkin napisał(a): Dokładnie tak jak pisze Wania, najmocniejszy dostępny skład i w okolicach 55-60-70 minuty zmiany najbardziej zasłużonych graczy + jeżeli Bartek na 100% odchodzi to też można by go zmienić, dla owacji.

Ps.
@Koziołek
Widzę, że ktoś tu kończył X LO Wink

Tak, 24 lata temu Big Grin a od 20 lat już z Krakowem związany jestem.

Jest więcej okienek na zmianę ale w trakcie gry mogą być tylko 3.
Zmiany mogą być w przerwie też aczkolwiek jeśli mówimy o owacji to nie po to by kogoś zmieniać w szatni Smile


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Gruszowy - 23-05-2026

Ciekawe jak dzisiaj z celownikiem u kapitana bo coś czuję że koledzy będą chcieli mu pomóc w walce o króla strzelców.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 23-05-2026

Musiałby być pierwszy w lidze hattrick


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - pacal - 23-05-2026

Racja @Antonio. Post do usunięcia.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Antonio - 23-05-2026

Daj już chłopakpwi spokój.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Mosina - 23-05-2026

Mistrzów się nie sądzi. Szkoda, że przeszliśmy drogę od ikonicznej sytuacji, obrony karnego i bramki Agnero do straconego prowadzenia w doliczonym czasie i strzelonej bramki przez naszego byłego piłkarza. szkoda.

wiem że to ostatni mecz, rozprężenie - ale też to taki sezon w pigułce przy Bułgarskiej.

z przodu mamy magików, Palma i Walemark - obie bramki przepięknej urody. Ale z tyłu jesteśmy leszczami i z tą formacją LM nie zwojujemy.

To tyle. Cytat meczu "P.RUTKOWSKI K.KLIMCZAK - DZIĘKUJEMY" oraz fajne przyśpiewki dla piłkarzy. Brawo za pomysłowość - najlepsza dla Aliego i Palmy!


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Róża - 24-05-2026

Atakiem wygrywaliśmy mecze i zdobyliśmy trofeum, przy tragicznie wyglądające formacji defensywnej - wyjątek potwierdzający regułę. Tu musi nastąpić poprawa, bo w 2 rundzie eliminacji możemy nie trafić na ogórków.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - Antonio - 24-05-2026

Strasznie nie lubię tych ostatnich meczów. To nigdy nie jest porywające widowisko i więcej dzieje się wokół boiska niż na nim.
To był 10ty mecz którego nie wygraliśmy na własnym boisku i tutaj najwięcej pracy czeka sztab szkoleniowy. Wymyślić jak sobie poradzić z tym, że przyjeżdża byle piłkarski ofynflus i odbiera nam punkty na własnym stadionie.
Traciliśmy u siebie punkty m.in. z:
- Cracovią - 3 punkty
- Zagłębiem Lubin - 3 punkty
- Lechią Gdańsk - 3 punkty
- Arką Gdynia - 2 punkty
- Motorem Lublin - 2 punkty
- Pogonią Szczecin - 2 punkty
no i wczoraj z Wisłą Płock - 2 punkty.
17 punktów straconych z ekipami z grupy takich które rok temu zabrały nam 3. To się nie może zdarzyć w kolejnym sezonie.


RE: Lech Poznań - Wisła Płock, 23.05.2026 17:30 - strzelisty jupiter - 24-05-2026

Jak będziemy grali w pucharach, musi być szeroka, nie tak jak w tym sezonie podatna na kontuzje kadra. W przeciwnym razie się powtórzy niestety.