![]() |
|
Funkcjonowanie forum - Wersja do druku +- Forum WL (https://www.wiaralecha.pl/forum) +-- Dział: Sprawy techniczne (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Sprawy techniczne Forum (https://www.wiaralecha.pl/forum/forumdisplay.php?fid=19) +--- Wątek: Funkcjonowanie forum (/showthread.php?tid=78) |
RE: Funkcjonowanie forum - Pawlisko - 13-05-2026 Dziękuję wszystkim za informacje. Stroną tworzenia nowego wpisu czy też odpowiedzi się w ogóle nie zajmowałem(nie pomyślałem o nich) i widzę to samo co wy. Skoncentrowałem się na czytaniu, zapominając że jeszcze jest równie ważne pisanie ![]() Praca dalej trwa i niedługo powinniście zobaczyć zmiany także w tych miejscach. Jeśli ktoś jeszcze natrafi na jakieś istotne miejsce, które by wymagało poprawy proszę pisać. RE: Funkcjonowanie forum - MichalM - 13-05-2026 (13-05-2026, 09:49)Pawlisko napisał(a): Dziękuję wszystkim za informacje. Stroną tworzenia nowego wpisu czy też odpowiedzi się w ogóle nie zajmowałem(nie pomyślałem o nich) i widzę to samo co wy. Skoncentrowałem się na czytaniu, zapominając że jeszcze jest równie ważne pisanie Dzięki! RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 13-05-2026 Z ciekawostek, ta wersja mobile weszła też na przeglądarki w pc. nie wiem czy tak musi być szczerze mówiąc RE: Funkcjonowanie forum - rojber - 13-05-2026 U mnie nic się nie zmieniło jeśli chodzi o przeglądarkę. Korzystam z Mozilli. RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 13-05-2026 nie wiem czy pablisko teraz w tle tak działa, ale w chromie na pc - wróciło to wersji jak kiedyś - czyli good, a na mobile jest poprawka. RE: Funkcjonowanie forum - Pawlisko - 13-05-2026 (13-05-2026, 11:32)Mosina napisał(a): Z ciekawostek, ta wersja mobile weszła też na przeglądarki w pc. nie wiem czy tak musi być szczerze mówiąc A nie masz tam ustawionej jakiejś niskiej rozdzielczości ekranu, albo jakiegoś dużego powiększenia? Wersja mobile działa na ekrany o rozdzielczości mniejszej niż 1024 px. W pozostałych przypadkach nic się nie zmienia. RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 13-05-2026 miałem z-zoom'owany wygląd, zmniejszyłem i jest super RE: Funkcjonowanie forum - koziołek - 15-05-2026 Nie jest to nowa sytuacja więc aktualny update tego nie zmienił. W podforum Lech Poznań po przeczytaniu wszystkich tematów wyświetla mi się, że nadal coś jest do przeczytania. Wchodzę i okazuje się, że jednak nic i wtedy oznaczenie jakby się aktualizuje i już się nie świeci jako nieprzeczytane. Niby pierdoła ale irytuje
RE: Funkcjonowanie forum - Zioło - 16-05-2026 Też to zauważyłem,ale jest do zaakceptowania. Ja to się cieszę,że w końcu normalnie na telefonie można przeglądać, bo wcześniej to była tragedia. Wielkie dzięki dla tego który to w końcu ogarnął ? RE: Funkcjonowanie forum - Mosina - 18-05-2026 Pawlisko ogarnął. Wielkie dzięki od całego forum mobilowego
|